Ticari Sigorta

harbiprofil

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Selamlar Gulf sigorta şirketide Nakliyat Emtea Sigortası ürünü hakkında yakın zamanda edindiğim bilgiye göre iş yerlerinizde taşınma sırasında olan kara deniz hava yolu fark etmeksizin herhangi bir hasara karşı güzel bir sigorta türü yapılmış ve bu tarz üretim firmalarının yararına olabileceğini düşündüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim. Her şey bu kadar pahalı iken yerine yenisini koymak çok zor oluyor maalesef..

webmekan

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Kesinlikle iş sahiplerinin iş yerlerine yaptırması gereken sigorta türlerinden diye düşünüyorum herhangi bir kaza, aksaklıkta bu tür sigortalar hayat kurtarıyor.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş