Kahvemix V2 OKEY Scripti kurulum indir download Ücretsiz Script

Hayrunisa

Forum Üyesi

Merhaba arkadaşlar ben emrah şimdi size kahvemixin V2 Versiyonu yani masada
lobi felan el özellikleri olan
oyunun ip adresini deiştirmeyi
artı kendi yapmış oldugum scripte entegre edilmiş halinin kurulumunu komple anlatğcam
ama beni 4 gözle dinlemeniz gerekiyo işlemleri sırasıyla takip etmeniz gerekiyo evet başlıyoruz arkadaşlar önce
programı yani ip adresini deiğtircegimiz jdk java programımızı yukluyoruz...
jdk-6u11-windows-i586-p isimli programı pc nize siz kurun ben vakit kaybetmemek için önceden yukledim :)

şimdi ip degiğrirme isimli klasörün içinde daha önceden benim .class dan .java uzantısına cevirdigim bi dosya war onun içinde ip adresi yani vps nizin yada localinizin
ipini yazmanız gerekmektedir evet işleme başlıyoruz şimdi :)

bu dosyaya çift tıklayıp açarsanız eğer açılmassa bunu not defteri ile açabilirsiniz nese uzatmadan devam ediyorum..

if(!host.equals("192.168.1.100")

gördügünüz gibi burda benim eski localimin ipi yazıyo siz serverınızın adresini yazabilirsiniz ben şimdilik statik olan ipimi yazıyorum
test amaçlı :)
ipi değiştirip kayıt ettim
şimdi bu .java uzantılı dosyamızı .class a cevirmemiz lazım

ip degistirme klasörü içersindeki bütün dosyaları kopyalayıp beni attıgım gibi C:/ programfiles in içindeki java nın içine atıcaz

dosyalar burda şimdi başlat çalıştır cmd yazalım

daha sonra cd C:\Program Files\Java\jdk1.6.0_11\bin bunu yazın entre basarak o klsöre girin :)

dosyalarımızı attık şimdi phpmyadminden bi veri tabanı oluşturmamız lazım :)

şimdi tablolarımız oluştu vt.php dosyamızda ayarlarımızı yaptıgımızda okey sitemiz hazır :)

ben localde yaptıgım için localhost yazıyom siz mesala mynet sizin oldugunuzu farzedersek localhost yazan yere mynet.com yazın :)

buraya kendi mail adresinizi yazın

başkada bişe yapmayın :)

sitemiz aktif oldu hadi girelim :)

şimdi bat dosyamızı aktif edelim ve okeyi test edelim :)

aslında orda ingilizce bişiler yazıyodu ben türkceleştirdim eger böle yazarsa
anlayınki oyunlar aktifdir :) hadi okeye girelim :)

portu 2009 yapmışım onu değiştirmeyi unutmuşum yeniden deniyelim :)

pardon pardon arkadaslar gameserverv2 icersindeki db.txt deki dn ayarlarını girmedik :D

bide bu sitenin admin paneli war :)

burda dikkat etmeniz gerekne bi olay war

bu versiyon ikide sadece tek salonda adminlik verebiliyosunuz yani okeyde admin olan isterseniz batakda olmuyo onun için yetki seviyesine 1 yazarsanız hangi salonda admin vercekseniz oralarda yazamnız şart

batak a 0 verdim orda admin olmadım :)

bu arada bana yardımcı olan Nulffy e Nothinge
Nukedestek.com daki ibrahime ve daha biton kişiye teşkkür ediyorum ha bu arada unutmadan okeyadmin nin şifresi

Kullanıcı adı Emrah
şifresi : emrah

saygılarımla emrah aydın kalın saglıcakla :)

saygılar.....

ve mutlu son :)

şimdi .class a cevirme komutumuzu yani javac NithServer.java komutunu yazıyoruz

gördügünüz gibi .class sımızda hazır şimdi 3555.jar dosyamızın işine atalım :)

3555.jar dosyamızı winrar la açıp ordaki dosyayı silip kendi yaptıgımız .class ı içine atıcaz

evet arkadaşlar şimdi gameserverV2 klasörümüz hazır şimdi sitemizi kuralım :)