𝐃𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮 Harbimekan Forum Altyapısı Değişti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Kıymetli doslar biliyorsunuz ki, Harbimekan.Com forumumuz Vbulletin altyapısına sahipti ve maalesef Vbulletin geliştirici takımı, forumu yeni nesil ortama taşımakta sıkıntı çekiyordu. Bu sebeple Vbulletin altyapısı`ndan ayrılıp Xenforo adlı ürüne geçiş yaptık.
Bu süreçte bizlere destek veren İnternet hizmetleri firmasına teşekkür ediyorum.

Geçmekte ki amacımız,
Mobil uyumluluk
> Artık telefonlarınızdan konuları rahatlıkla takip edip, katılım sağlayabilirsiniz.
Google optimizasyon ve daha kolay bulunabilirlik.
Gelişmiş arayüz desteği ile kullanıcı dostu ve modern bir görünüm.
Forum kullanım kolaylığı. ile forumlar arası geçiş ve kullanım artık daha kolay.
Hız optimizasyonu ile artık harbimekan forumlarını daha hızlı kullanabileceksiniz.
ve daha bir çok özellik...

Yeni forum sistemimiz tüm üyelerimize hayırlı olsun.

Peki forum içinde üyeler nezdinde durum nasıl? Alışabildiniz mi aradaşlar xenforo'ya? Bir sorun bir sıkıntı yaşayanınız var mı? Birazda sizin gözlemlerinizi merak ediyorum. Artı ve eksiler sizlerin gözünde neler?

Son düzenleme:

Benzer konular

Emre Esmer

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Uzun zamandır beklediğim bu sistem artık devreye girdi.
Bu saatten sonra harbimekan forumunun önünü kimse alamaz. Emeği geçen tüm herkesin eline, emeğine sağlık.

MisGibi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Renkleri en çok hoşuma giden yanı oldu. Geç bile kalınmış. Maliyetine değeceğini düşünüyorum.

aDm

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
KayseriSpor
Valla Ben Bu Sistemi Çok Seviyorum Vbülletinden Daha Çok Kullanışlı

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Gün geçtikçe daha bir güzel oluyoruz. :cool:(y)

Efekentlim

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Hayırlı olsun, hep üye olayım olayım diyordum bir türlü kısmet olmadı. Kısmet bu güneymiş. Maşallah forumun bu halini bende çok sevdim.

Netkreatif

Forum Üyesi
Takım
Çaykur RizeSpor
Memnun kaldıysanız ne mutlu bize. HarbiMekan'ın bu hali daha güzel ve hoş olduğunu düşünüyoruz. A'dan z'ye tüm ince ayrıntısını düşünerek ilmek ilmek dokuduk siteyi. İyi forumlar herkese.

Ahbap

Harbi Üye
Forum Üyesi
Forumun bu haline bayıldım ellerinize sağlık(y)

Hüseyin 034

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Güzel zaman geçirmek ve bazı konularda bilgi alışverisi yapmak için güzel bir yer.Emeginize saglık üye oldum takipteyim güzel zaman geçirecegime inanıyorum.iyiki varsınız hoş sohbetler diliyorum herkese

NozRa

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Fenerbahçe
Emeklerinize sağlık, yeni tasarım cidden hoş oldu ve çok çabuk alıştık. Forumu telefondan daha rahat geziyorum, ayrıca yeni gelen gif modifikasyonu ayrı bir güzel olmuş. Kolaylıklar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter