? Windows 10 Programsız şartsız şutsuz Lisanslamak ? // ?Ama Nasıl (?) ??

PuaL

Forum Üyesi
? Windows 10 Programsız şartsız şutsuz Lisanslamak ? // ?Ama Nasıl (?) ??

[/URL]
Bunu gösterme amacım kurumları ve kişileri bir nebze de olsa bilinçlendirmek. Siber Alanda çok ciddi zararların verilmesini önlemektir. Eğitim amacı ile kullanılmasını amaçlandığı için, edindiğiniz bilgileri kullanmanız, yorumlamanız ve neticesinde uğrayabileceğiniz/uğratabileceğiniz üçüncü kişilere vereceğiniz olası zararlardan hiçbir şekilde ve surette hukuki ve cezai sorumluluğu kendi adıma ve Türk Hack Team Adına kabul edilemez.

[/URL]

Windows 10 Programsız şartsız şutsuz Lisanslamak

Forumda dolanırken bir arkadaşımızın bu problemden muzdarip olduğunu gördüm. Lisans key aslında piyasada dönüp duran onlarca lisan key var. Bunların bazıları O 10-20 tl lisans olanlarda olsa ki bunlar tek kullanımlıktır. Sırf insanları sayfasına girsin diye kullandığı lisans keyi koyarlar ve Yeni (New) falan yazarlar bu numaralara kanmayın. Ama bazı keyler cidden o baba 1250 tl 750 tl falan satılan keyler işte onu buldum mu? Bir kenara koy neden Mi? Çünkü sen ne kadar istersen iste Windows sürümün serisi ne olursa olsun lisanslarsın. Aaa bir de çok rastladığım bir olay var. KMSpico diye bir program var. Siz cybermap açıp yerel enjection bir bakın en çok hangi program sayesinde bilgisayarınız bir botnet ağına dönüşüyor. Bilgisayarınızı bu sayede ele geçiriyorlar. Belki de yasa dışı eylemlerde sizin bilgisayarınız kullanılıyor. Bilemezsiniz, takibini de yapamazsınız. Bu tuzağa düşmeyin ve geldik konumuza işte biz bu programın yaptığını el ile yapıcaz. Peki Nasıl mı? Haydi gelin bakalım.

[/URL]

Kod:
================================================= Windows 10 Activation ===================================================

"Windows 10 Supported Editions" "Product Keys"

Home/Core TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Home/Core (Country Specific) PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

Home/Core (Single Language) 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

Home/Core N 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

Professional W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Professional N MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

Enterprise NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Enterprise N DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Education NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Education N 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ

Enterprise 2015 LTSB WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9

Enterprise 2015 LTSB N 2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ

Enterprise 2016 LTSB DCPHK-NFMTC-H88MJ-PFHPY-QJ4BJ

Enterprise 2016 LTSB N QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639

Windows 10 Serial Key NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 10 OS key Professional Edition 6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
Windows 10 OS key Professional Edition 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV

Windows 10 Product key all Editions NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR
1.AşAMA:Windows sürümünü Öğrenmek

[/URL]

Kod:
Bu Bilgisayar>sağ tık>Özellikler

Gördüğünüz gibi Windows 10 pro işletim sahibine sahibiz.

2.AşAMA:Cmd Açmak

[/URL]
Kod:
Arama>Cmd yazıyoruz>Yönetici Olarak Çalıştır.

Bu sayede Yüksek yetkiye sahip Komut İstemciyi Çalıştırmış oluyoruz.

SON AşAMA:Windows Lisanslamak

[/URL]
Kod:
1) cscript slmgr.vbs /ipk "Lisans Key"
2) cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc
3) cscript slmgr.vbs /ato

İnternet'iniz açık olsun çünkü çevrim içi olarak bu keyi sorguluyacak eğer veri tabanında varsa onaylayacaktır.

Al?nt?:
slmgr.vbs (Windows Software Licensing Management Tool) işletim sistemi lisansınız hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz ve müdahalelerde bulunabileceğiniz bir script’tir. Örneğin işletim sistemi lisans tipinin (volume, retail, oem) öğrenilmesi, aktivasyon, ürün anahtarı girişi/değişimi, deneme ve aktivasyon periyodlarının reset’lenmesi, KMS etkileşimi gibi bir çok lisans yönetim işlemini slmgr.vbs üzerinden komut satırı tabanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Al?nt?:
Web'den öne çıkan snippet KMS (Key Management Service – Anahtar Yönetim Servisi) Birim lisanslama (Volume Licensing), bir adet VLK (Virtual License Key - Birim Lisans Anahtarı) ile sınırsız sayıda sistemi lisanslamaya olanak sağlar.
Benden Bu kadar saygıdeğer üyeler ve hocalarım inşallah yardımcı olabilmişimdir. Bir nebze yardımım dokunduysa ne mutlu bana, Açmamı istediğiniz bunu çok merak ediyorum dediğiniz. Bu nasıl oluyor diye sorguladığınız bir şey varsa yorumda yazabilirsiniz. Dediğim gibi hiçbir soru cevapsız kalmamalı.

[/URL]

[/URL]

Kod:
Yeni Fikirlere Açığım, Düşüncelerinizi yazarsanız. Daha da geliştiririm.

[/URL]