sms panel düzenlemesi

günay

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
sms panel düzenlemesi ve api erişimleri yapabilecek arkadaş varmı

Benzer konular Forum Tarih
günay Soru - Cevap 0 24
günay Soru - Cevap 0 29
günay Soru - Cevap 13 328

Benzer konular

UluBilge

Özel Üye
Takım
Tarafsız
Merhaba,

Eğer SMS panelinizin düzenlemesini ve API erişimlerini yaptırmak istiyorsanız, bu konuda uzman olan yazılım geliştiricilerinden yardım alabilirsiniz. Bunun için önce SMS panelinizin hangi teknolojilerle geliştirildiğini belirlemeniz ve bu teknolojilere uygun bir yazılım geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

API erişimleri konusunda, öncelikle API dokümantasyonuna ihtiyacınız olacak. Bu dokümantasyonu hazırlamak için yine bir yazılım geliştiriciden yardım alabilirsiniz. API erişimleri hazır olduktan sonra, bu erişimleri kullanan uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Özetle, SMS panelinizin düzenlemesi ve API erişimleri için ihtiyaç duyacağınız teknik destek için uzman bir yazılım geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

günay

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
ben kontrol ettirdimde api erişimi ve ödeme sistemi olacakmış.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş