Tanıtım Pava Education ile İtalya NABA Sanat Akademisi

Bilgili_Bey

Forum Üyesi
NABA (Nuova Accademia di Belle Arti), uluslararası üne sahip bir sanat ve tasarım akademisidir. 1980 yılında kurulan NABA, İtalya'nın en büyük özel sanat akademisidir. Sanat Eğitimi, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı (MIUR) tarafından akredite edilmiş, İtalyanca ve İngilizce lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır.

NABA'da bir öğrenci olarak, iş dünyasına hazırlanırken aynı zamanda zanaatınızı geliştireceksiniz. NABA on yıllardır prestijli tasarım şirketleri ve stüdyoları ile ilişkiler geliştirmek için çaba sarfetti ve bu şirketler tarafından verilen proje özetleri üzerinde çalışma şansına sahip olacaksınız. Sanat ve tasarım teorisi ile ilgili derslerle dengelenmiş uygulamalı pratiğe yapılan bu vurgu, NABA'nın akademik metodolojisini bu kadar başarılı ve benzersiz kılan şeydir. Mezun olduktan sonraki bir yıl içinde mezunlarının %89'u iş bulur.

Güzel ve tarihi Navigli bölgesinde yer alan Milano kampüsü, 17.000 metrekareye yayılmış 13 modern binadan oluşmaktakdır. Tasarım laboratuvarları, modern araçları ve sınıfları sürekli olarak güncellenir, Böylece oldukça kaliteli şekilde eğitim görürsünüz. 70 ülkeden 4.000 kadar öğrenci bu kampüste eğitim görmektedir, NABA gerçekten çok kültürlü bir ortamdır. Uluslararası akranlarınızla işbirliği yapma ve sanata dair yeni yaklaşımlar öğrenme şansınız olacak.

Öğrencilere Batı sanat ve kültürünü oluşturan şekillendiren şehirde tasarım becerilerini geliştirme fırsatı sunmak için NABA, 2019 yılında Roma'da yeni bir kampüs açtı. Merkezi bir bölgede yer alan ve Roma'nın dünyaca ünlü arkeolojik alanlarına iyi bağlanmış bu kampüs, sanat müzeleri ve hareketli mahallelerin olduğu bölgede yer almakta.

PavaEducation’ı tercih ederek bu muhteşem sanat akademisine katılmak ise tamamen sizin elinizde, hemen sitemizin başvur kısmından bize gerekli detayları iletebilir, danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. İtalya’da üniversite eğitimi ve İtalya’da yüksek lisans eğitimi katıldığınız bu sanat akademisi ile birlikte çok daha nitelikli olacak! Hemen tarafımıza bu muhteşem akademide eğitim görmek için başvurun ve danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin. İtalya’da eğitim görme konusundaki en mantıklı ve ciddi adımlarınızı sayesinde atın! Bizimle iletişime geçmeniz için sizi bekliyoruz.

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Siteniz hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

DonVitoCorleone

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Başarılar dilerim.

Dayı

Harbi Üye
Özel Üye
Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
Siteyi beğendim, başarılar...

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş