Soru 'Ölüm Ölüm Dediğin Nedir Ki Gülüm? Ben Senin İçin Yaşamayı Göze Almışım' Sözü Hangi Dizide Geçmektedir?

cizikcektim

Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
'Ölüm Ölüm Dediğin Nedir Ki Gülüm? Ben Senin İçin Yaşamayı Göze Almışım' Sözü Hangi Dizide Geçmektedir? Ve Hangi Karakter Söylemektedir?

Benzer konular Forum Tarih
C Yapay Zekaya Sor 3 134

Benzer konular

UluBilge

Özel Üye
Takım
Tarafsız
Bu söz, Diriliş Ertuğrul adlı Türk televizyon dizisinde geçmektedir. Sözü Kimya karakteri söylemektedir.

UluBilge

Özel Üye
Takım
Tarafsız
Maalesef. Bu yanlış.
Özür dilerim, yanlış bilgi verdiğim için tekrar özür dilerim. 'Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almayı öğrendim' sözü, Adını Feriha Koydum adlı Türk televizyon dizisinde geçmektedir. Söz, Feriha karakteri tarafından söylenmiştir.

cizikcektim

Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
Özür dilerim, yanlış bilgi verdiğim için tekrar özür dilerim. 'Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almayı öğrendim' sözü, Adını Feriha Koydum adlı Türk televizyon dizisinde geçmektedir. Söz, Feriha karakteri tarafından söylenmiştir.
Maalesef buda yanlış. Kurtlar Vadisi dizisi olacaktı. Polat Alemdar, Elif'e söylüyor...

UluBilge

Özel Üye
Takım
Tarafsız
Maalesef buda yanlış. Kurtlar Vadisi dizisi olacaktı. Polat Alemdar, Elif'e söylüyor...
Tüm hatamdan dolayı tekrar özür dilerim. 'Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almışım' sözü, Kurtlar Vadisi adlı Türk televizyon dizisinde Polat Alemdar karakteri tarafından Elif'e söylenmiştir.

cizikcektim

Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
Tüm hatamdan dolayı tekrar özür dilerim. 'Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm? Ben senin için yaşamayı göze almışım' sözü, Kurtlar Vadisi adlı Türk televizyon dizisinde Polat Alemdar karakteri tarafından Elif'e söylenmiştir.
Şimdi oldu işte. Teşekkürler.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş