Faruk

Harbi Üye
Forum Üyesi
Gökyüzünden süzülen Kar Taneleri eşliğinde duygusal enstrümantal müziği arka fon yaparak dinleyicilerinize ayrı bir hava katarak bir Radyo yayını yapmaya ne dersiniz ? Eğer cevabınız evet ise, kesinlikle bu fon müziğini indirerek ilk yayınınızda bunu dinleyicileriniz ile paylaşabilirsiniz.
Duygusal Radyo yayınınızda bu müzik ile konuşmanızı yapabilir hatta şiirinizi söylerken arka fon müziği olarak kullanabilirsiniz.

Kar Taneleri Enstrumantal Fon Müziğini İster indir - İster Dinledikten sonra indir.
Toplamda 10 Dakika 32 saniyelik bir fon müizği.

Link :

Bu gün kendimi aynadan izlerken ne farkettim biliyormusunuz.
Bazı acılar gözden yaş olarak da gelmiyormuş...
Kalbi kanatıp, kalbi akıtıp, kalbi ağlatıyormuş sadece..
Hayretle kendimi izledim aynadan da çektiğim ıstırabın tek bir izini bulamadım gözlerim hariç yüzümde..
Gözlerimin kahvesi konuşuyor sadece...
Kalbim ise toz duman..
Merak ediyorum geçer mi ki bu acı, bu yangın....
Geçmez azizim geçmez...
Geçmek için değil, kül etmek ve olgunlaştırmak için var o yangın...
Şairin de dediği gibi;
" İmtihandan geçmeyen sevgi saman alevidir.."
Bizim sevgimiz ve yangınımız ise henüz bilmediğimiz ama her an bekleyip yollarını gözlediğimiz helal sevdamız için, imtihanımız ise onu tevekkül ve sabır ile beklemekte..
Bu devrin kirine, pasına, haramına bulaştırmadan temizce sevmek...
Ama ne hoştur ki "Allah ümit edebilmenin tek yolu.."
Yollarımızın, yüzümüzden önce yüreğimize bakanlarla kesişmesi duası ile...🤲🏻🌿

aDm

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
KayseriSpor
Paylaşım için teşekkürler.

hakankarakoc36

Forum Üyesi
Takım
AntalyaSpor
Gökyüzünden süzülen Kar Taneleri eşliğinde duygusal enstrümantal müziği arka fon yaparak dinleyicilerinize ayrı bir hava katarak bir Radyo yayını yapmaya ne dersiniz ? Eğer cevabınız evet ise, kesinlikle bu fon müziğini indirerek ilk yayınınızda bunu dinleyicileriniz ile paylaşabilirsiniz.
Duygusal Radyo yayınınızda bu müzik ile konuşmanızı yapabilir hatta şiirinizi söylerken arka fon müziği olarak kullanabilirsiniz.

Kar Taneleri Enstrumantal Fon Müziğini İster indir - İster Dinledikten sonra indir.
Toplamda 10 Dakika 32 saniyelik bir fon müizği.

Link : *** Hidden text: cannot be quoted. ***

Bu gün kendimi aynadan izlerken ne farkettim biliyormusunuz.
Bazı acılar gözden yaş olarak da gelmiyormuş...
Kalbi kanatıp, kalbi akıtıp, kalbi ağlatıyormuş sadece..
Hayretle kendimi izledim aynadan da çektiğim ıstırabın tek bir izini bulamadım gözlerim hariç yüzümde..
Gözlerimin kahvesi konuşuyor sadece...
Kalbim ise toz duman..
Merak ediyorum geçer mi ki bu acı, bu yangın....
Geçmez azizim geçmez...
Geçmek için değil, kül etmek ve olgunlaştırmak için var o yangın...
Şairin de dediği gibi;
" İmtihandan geçmeyen sevgi saman alevidir.."
Bizim sevgimiz ve yangınımız ise henüz bilmediğimiz ama her an bekleyip yollarını gözlediğimiz helal sevdamız için, imtihanımız ise onu tevekkül ve sabır ile beklemekte..
Bu devrin kirine, pasına, haramına bulaştırmadan temizce sevmek...
Ama ne hoştur ki "Allah ümit edebilmenin tek yolu.."
Yollarımızın, yüzümüzden önce yüreğimize bakanlarla kesişmesi duası ile...🤲🏻🌿
muhteşem

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş