Kapanan YouTube Kanalini Tekrar Açma

ferhatkortak

Harbi Üye
Misafir Editör
Takım
Beşiktaş
Oncelikle su stemimi dile getireyim sonra durumu ozetleyim, biliyorum basligi okudunuz ve su dusunceyle tikladiniz. ( kanal actirma taktigi ) Uzgunum ama oyle bir taktik yok

stemim su; 2013 Yilindan beri siz YouTube'da gelir eden kisilere dogru seyleri anlatmaya calisiyorum, yanlis yonlendirildiginizi dusunuyorum ama yil 2017, 2013 deki zihniyet neyse suan halen onla ugrasiyorum. Sizler yanli syonlendirilmiyorsunuz, sizler isinize geldigine inaniyor, kendinize gore dogru olmasini istediginiz seyin dogruluguna inaniyorsunuz. Soyle ornekleyim...

Ben diyorum ki, A yolunda gitmelisiniz, B yolu hatalidir. Sizler yine B yolunu tercih ediyorsunuz... Daha sonra B yolu ile cozum elde edemez iseniz A yolunu deniyorsunuz ve cozum elde ettiginizde geli sunu demiyorsunuz... ( Bir tarafimi kaldirin, beni havaya sokun, gaza geleyim diye demiyorum ) Erdal hocami dersiniz, abimi dersiniz, Erdal'mi dersiniz, herne ise... Onun dedigini yaptim oldu demeniz beni GAZA getirmez, benim dediklerimin dogru oldugunu ve diger insanlarin benim soyledigim seylere itimat etmesini saglamis olursunuz. Bazilariniz direk konuyu kapatiyor, bazilari ise daha buyuk bir hata yapiyor. Sanki kendi cozmus gibi veya cozumun kaynagini bilmiyormus gibi sunu denedim oldu diyor. Simdi daha once onunde A-B secenegi olan bir kisi bu yorumu okudugunda kafasinda A ve B yi siliyor. Sanki o yeni yontem mi gibi uyguluyor ve oda geliyor ona tesekkur ediyor

senin dedigini yaptim oldu diyor. Bakin ben boyle seylri takan biri degilim ancak eger beni TAKMIYORSANIZ ben kapatiyim forumu, nasil biliyorsaniz oyle calisin

sizlerden bas taci yapilmayi beklemiyorum, soyledigim ve dogrulunu gordugunuz seyleri BASKALARINA ANLATIN, ANLATIRKENDE KAYNAK gsoterin istiyorum. Su kanal kapanmalari resmen kontrolden cikmis durumda, kadinlarin af edersiniz

bayan uyelerde var ama ben makyaj delileri icindiyorum

BOK insani guzellestiriyormus dediginde onu bile suren bayanlar gibi davraniyorsunuz. Hizmetten kapanan kanala SPAM savunmasi yapamazsiniz, adamin kanali SPAM dan kapanmis, birseyler yapmis sansi yaver gitmis actirmis ve iyilik aypiyor akli sira, onda sorun yok ama ayni seyi hizmetten yada teliften kanali kapanmi skiside yapiyor. Yaw bu bir taktik degil, yaptiginiz sey su

Adam oldurmussunuz, cinayetten yargilaniyorsunuz, Hakim soruyor size... "Neden Oldurdun ?" sizde cevap veriyorsunuz, "Hakim bey ben calmayacaktim aslinda ama actim, hastaydim mecbur kaldim caldim" iste yatiginiz sey aynen bu.... Allah sonumuzu hayir etsin ne deyim

gelelim izlemeniz gereken yollara...

Kanaliniz Kapandiysa, Fesh edildi mesaji maili aldiysaniz, islem gerekiyor: Google Hesabiniz gecici olarak devre disi birakildi vs. diyorsa...

1- Google'da Oturum acarsiniz
2- YouTube'a girmeye calisirsiniz ( Bir Google Urunune Erisilmiyor ) diye hata alirsiniz. Bu yazi altinda "Hesabınızın yanlışlıkla askıya alındığını düşünüyorsanız doldurarak askıya alma işlemine itiraz edebilirsiniz." Diye bir mesaj bulursunuz.
3- BURAYA tiklayin
4- DESTEK EKIBINE ULASIN secenegine tiklayin ( Bu secenek sadece e.posta destegi olan kanallarda gorunecegini unutmayin, bu secenek yoksa sizin yapacak islemde yok demektir. )
5- icerik olusturucu destek ekibine ulasin secenegi altinda kendinize uygun maddeyi secerek E.POSTA secenegine ulasin ve yeni bir form doldurup aciklamaya sunu yazin...
( YouTube Kanalimda Oturum Acamiyorum )

Size bir donu syapilacak, kanalinizi inceledim su nedenden kapatilmis diye, iste burda yazacaginiz yazi oyle forumlarda herkesin yazdigi ile ayni olmamalidir. OLAMAZ zaten, senin kanalin Hizmetten kapandiysa sen gidip SPAM dan savunan adamin yazisini yazamazsin. Kanalin neyden kapandigini soyluyorsa o maile YANITLA diyerek durumunuzu ozetleyin, once bahsi gecen politikayi ihlal edip etmediginizi sorun kendinize, kesinlikle etmediyseniz o gelen mailde kendinizi savunun.

Gelen mailde eger kanalinizin acik oldugunu soyluyorsa ozaman bir hata yaptiniz demektir. Kapanan Kanaliniz Marka hesabi yani anlayacaginiz sekilde soyleyim, Alt Kanaliniz Kapandi, bu durumda formu hatali doldurdunuz demektir. itiraz formunu doldururken "YouTube kanalinizda oturum acmak icin kullandiginiz e.posta adresi" yazan kisama "Marka Hesabinizin" e.posta adresini girmeniz gerekiyor. Marka hesabinizin ( Alt Kanal ) E.POSTA adresini bulmak icin su yolu izleyin...

* Google'da oturum acin ve Logonuza tiklayin
* Ardindan HESABIM'a gidin
* Hesabinizda iken logonuza yeniden tiklayin ve kapanan Marka Hesabinizi ( Alt Kanal ) secin.
* Kisisel Bilgileriniz'e gidin

Burda E.Posta kisminda yer alan adres sizin alt kanalinizin e.posta ve kullanici adidir.

Kanal kapanmalarinda duzenli uslub ve ifade bu sekilde olur. %100 acilir demiyor, yani sunu demeyin... Boyle yaptim ama acilmadi gibi birsey yazmayin, bu sizin izleyeceginiz yol, hakli cikarsiniz yada cikmazsiniz buna YouTube karar verir.

Sizden tek istedigim sey, dogru olmasini istediginiz seyleri uygulamayin, dogru oldugunu dusundugunuz seyleri uygulayin.( Bu gunun ozlu sozude bu olsun bakalim )

Uygulayip elde ettiginiz yontemlerin kaynaklarini belirterek paylasin, bir baska yerden yanlis yonlendirildigini dusundugunuz kisilere tecrubelerinizi aktarin.