Jel Tırnak Nedir, Nasıl Yapılır? Jel Tırnak Kimler İçin Uygundur?

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Katılım
17 Mart 2019
Mesajlar
3,436
Tepkime puanı
40
Cinsiyet
  1. Bayan
Takım
Galatasaray
6317097d86b2472db4d0b245.jpg

Özel bir jel uygulamak ile birlikte gerçekçi ve doğal bir etki yaratma yöntemi jel tırnak olarak ifade edilir. Özellikle çok daha doğal ve güzel duran bir görüntü sağladığını söylemek mümkündür. Jel protez tırnak tekniği olarak öne çıkan bu sistem, çok daha sağlam ve güçlü bir tırnak yapısı meydana getirir.

Jel Tırnak Nedir, Nasıl Yapılır?

Daha kalıcı ve doğal bir yöntem olarak öne çıkan jel tırnak, özel bir jel uygulanarak ele alınır ve yapılır. Bu konuda jel protez tırnak tekniği kullanılır ve özel bir protez tırnak değerlendirilir. Temiz ve kusursuz ile estetik bir görüntü elde etme şansı veren jel tırnak, özel bir jel kullanılarak çok daha güçlü bir yapı meydana getirir.

Jel Tırnak Kimler İçin Uygundur?

Jel tırnak özellikle tırnak yapısı daha sağlam olan kişiler için kullanılır. Görünümünü temiz ve estetik ile birlikte kusursuz olması oldukça fazla ilgi çekmektedir. Uzun vadeli çok daha doğal bir görüntü altında rahatlıkla kullanım şansı tanır. Ancak bu uygulamadan önce mutlaka tırnakların sağlam ve güçlü olup olmadığının bilinmesi gerekir.

 
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı-8kez-tinyhouse-çelik dolap