𝐃𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮 🔉Harbimekan Forumu 100.000 Mesajı Aştı

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
100.000 Mesaj Kutlaması

Harbi100ı.png

Teknolojiyi yakından takip etmenin haklı gururunu yaşayan Harbimekan Genel Forum Sitesi 100.000 mesaja ulaştı!

50.000 den fazla konu içeriği, 1000’den fazla üyesi ile her gün yeni dostlar kazanan Harbimekan’da 100.000’nci mesaj görüldü.

Harbi Mekan’da Neler Oluyor?

Her ne kadar forum kültürü eskisi gibi devam etmese de, Harbimekan forumumuz da yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Teknolojinin imkanlarından yararlanarak öne çıkan forumumuza bas konuş özelliği eklendi. Artık uzun uzadıya yazmak için vakit kaybetmek yerine sesinizle mesajlar atabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde her an ve her yerde konuşarak Harbimekan’da ki konulara yorum atabiliyorsunuz.

Teknolojiyi takiplemekten vazgeçmiyoruz.
Artık hayatımızın ve hislerimizin bir parçası olan GİF’leri siz değerli üyelerimizle buluşturduk. Sayısız ve birbirinden farklı özgün GİF içeriklerine ulaşabilirsiniz. GİF’lerle mesaj ve sohbet içeriklerinde kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi, aynı zamanda da mesajlarınıza gelecek renkleri sevmenizi ümit ediyoruz.

Değişiyoruz - Gelişiyoruz - Büyüyoruz.
Harbimekan 100.000’nci mesaja ulaşırken sizler için yeniliklere aynı hızla devam ediyoruz. Forumumuzda ilk açılışımızdan sonra uzun bir süre Vbulletin 3.8.4 sistemini kullanıyorduk. Hiç geçiş yapacağımı düşünmüyordum lakin gerek mobil zorluk, gerekse google optimizasyonu açısından daha uygun bir altyapı sistemi için Vbulettin sistemin`den Xenforo’ya geçiş yaptık. Tema ve Mobil responsive başarısı yönünden ön plana çıkan Xenforo sayesinde kullanımda işlevselliği arttırdık, index hızımızı yükselttik.

Harbimekan Genel Forum Sitesinde her gün yeni içeriklerin sizlerle olması çok önemli. Bu amaçla forumumuz her gün yenilenip büyüyor. Her yeni gün, yeni konular açılıyor. Sizlerle beraber forum da yeni bir güne başlıyor. Yeni konular için yeni yorumlar, yeni dostluklar, yeni paylaşımlar, yeni fikir alışverişleri kendiliğinden devam ediyor ve asla duraksamadan akış sağlanıyor.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ettiğimiz bu süreçte, kendi ruhunuzu ve düşüncelerinizi besleyen sohbetlerin daha çok olmasını ümit ediyor, bütün üyelere, bütün çalışma arkadaşlarıma, bütün takıma kısacası bütün aileme teşekkür ediyorum.

Benzer konular

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Dile kolay, iyisi ile kötüsü ile tamı tamına 1.000 üye, 50.000 konu ve 100.000 mesaj ile her geçen gün bir kat daha büyüyoruz. Emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum.
Nice 100 binlere..

Sampiyon Seksenler GIF by TRT

Ahbap

Harbi Üye
Forum Üyesi
Hep birlikte aile olmanın mutlu sevinci ile nice 100 binleri göreceğimize inanıyorum.
Kıymetli yönetim ekibi ve üyeleri ile harbimekan forumumuz çok daha iyilerini hak ediyor.

Tsliserkan

Forum Üyesi
Takım
Trabzonspor
Daha nice mesajlara çok iyi gerçekten çok iyi bir forum sitesi bu site'yi herkes seviyor demek ne güzel en iyi forum sitesi bana göre daha önce böyle güzel forum sitesi görmedim

Ozlemgunay

Bayan Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Kisa surede bu rakamin olmasi cok normal sayfada aranilan her bilgiye sahip olabiliyorsun daha nice 100 binlere diyorum olmasi gereken budur.

Murat şimşek

Forum Üyesi
Takım
Başakşehir FK
Doğru söylemek gerekirse rakamlar hiçte kücümseyecek kadar az değiller, neredeyse her gün yeni içerikler ne başlıklar bulmak kadar güzel birşey yok, başlıklarda yazılarda ise muhattap bulmak kadar muhteşem birşey yok. Hepinize teşekkürler. Herkese tebrikler 🙏

Aysun Ercan

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Her şeyin teknoloji olduğu bu devirde paylaşım ve makaleleriniz önümüze ışık oldu. Öncelikle gönülden tebrik ediyorum. Basarilarinizin daim olmasını diliyorum. Binler degil milyonları göreceğimizi de umuyorum. Çünkü geliştikçe gelişiyoruz. Bizler her zaman sizinleyiz. Tekrar nice başarılara imza atmaya temennisi ile...

aykutdenizsahin

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Yeni üye oldum ve içeriklerinizi gördükçe ne kadar geç kaldığımı farkettim kaydolmak için. Hakettiği ilgiyi gören bir forum, nice 100.000 mesajlara umarım ..

Aycaa

Bayan Üye
Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
O kadar mutlu oldum ki adınıza daha nice rakamlara gelirsiniz inşallah siz mutlu olunca ben daha da çok mutlu oldum açıkçası, kendinizi sürekli geliştirdiniz gerçekten sizin büyüdüğünüzü yükseldiğini görmek gurur duyuyorum gerçekten nice 100.000'lere inşallah :)

Martimur1

Forum Üyesi
Takım
AlanyaSpor
100.000 Mesaj Kutlaması

Ekli dosyayı görüntüle 77

Teknolojiyi yakından takip etmenin haklı gururunu yaşayan Harbimekan Genel Forum Sitesi 100.000 mesaja ulaştı!

50.000 den fazla konu içeriği, 1000’den fazla üyesi ile her gün yeni dostlar kazanan Harbimekan’da 100.000’nci mesaj görüldü.

Harbi Mekan’da Neler Oluyor?

Her ne kadar forum kültürü eskisi gibi devam etmese de, Harbimekan forumumuz da yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Teknolojinin imkanlarından yararlanarak öne çıkan forumumuza bas konuş özelliği eklendi. Artık uzun uzadıya yazmak için vakit kaybetmek yerine sesinizle mesajlar atabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde her an ve her yerde konuşarak Harbimekan’da ki konulara yorum atabiliyorsunuz.

Teknolojiyi takiplemekten vazgeçmiyoruz.
Artık hayatımızın ve hislerimizin bir parçası olan GİF’leri siz değerli üyelerimizle buluşturduk. Sayısız ve birbirinden farklı özgün GİF içeriklerine ulaşabilirsiniz. GİF’lerle mesaj ve sohbet içeriklerinde kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi, aynı zamanda da mesajlarınıza gelecek renkleri sevmenizi ümit ediyoruz.

Değişiyoruz - Gelişiyoruz - Büyüyoruz.
Harbimekan 100.000’nci mesaja ulaşırken sizler için yeniliklere aynı hızla devam ediyoruz. Forumumuzda ilk açılışımızdan sonra uzun bir süre Vbulletin 3.8.4 sistemini kullanıyorduk. Hiç geçiş yapacağımı düşünmüyordum lakin gerek mobil zorluk, gerekse google optimizasyonu açısından daha uygun bir altyapı sistemi için Vbulettin sistemin`den Xenforo’ya geçiş yaptık. Tema ve Mobil responsive başarısı yönünden ön plana çıkan Xenforo sayesinde kullanımda işlevselliği arttırdık, index hızımızı yükselttik.

Harbimekan Genel Forum Sitesinde her gün yeni içeriklerin sizlerle olması çok önemli. Bu amaçla forumumuz her gün yenilenip büyüyor. Her yeni gün, yeni konular açılıyor. Sizlerle beraber forum da yeni bir güne başlıyor. Yeni konular için yeni yorumlar, yeni dostluklar, yeni paylaşımlar, yeni fikir alışverişleri kendiliğinden devam ediyor ve asla duraksamadan akış sağlanıyor.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ettiğimiz bu süreçte, kendi ruhunuzu ve düşüncelerinizi besleyen sohbetlerin daha çok olmasını ümit ediyor, bütün üyelere, bütün çalışma arkadaşlarıma, bütün takıma kısacası bütün aileme teşekkür ediyorum.
Evet, dediğiniz gibi forum kültürü artık devam etmiyor. Bir zamanlar ben de bir forum site adminiydim ve ne tesadüftür ki adı forumkültür idi. Unutmayalım ki az olan şey kıymetlidir ve biz de forumumuzın değerinin farkındayız. Nice üyelere paylaşımlara inşallah

Arzu

Bayan Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Böyle bir forum sayfasına üye olduğum için hem memnunum hem şanslıyım bilemiyorum yada ben kendimi böyle hissetiriyorsunuz herşeyden önemlisi üyelerimize çok değer veriyorsunuz formunuzun öneminin farkındayım bende iyi ki siz de varsınız

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter