Güneş doğmadan ve batmadan günahların affı ve cenneti kazanmak için..

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
GÜNEş DOÐMADAN VE BATMADAN GÜNAHLARIN AFFI VE CENNETİ KAZANMAK İÇİN..

Hızır (a.s) İbrahim Temimi Hazretlerine;

Sana hediyeler* getirdim dedi.

Nedir o hediyeler? diye sordu.

Güneş doğmadan ve batmadan önce oku;

Fatiha süresi (7)

İhlas süresi(7)

Felak süresi(7)

Nâs süresi(7)

Kâfirun süresi(7)

Ayetel Kürsi(7)

“Sübhânellahü vel hamdü lillahi ve lâ ilâhe illallahü vallahü ekber.(7) defa

“Allahümme salli ala seyyidine muhammed.”(7)

“Allahümme estağfiruke* li ve livâlidiyye ve li ehli ve mâ tevâlede minni* ve lil mü’minine vel mü’minati el ahyâi minhüm vel emvât.”(7)

“Allâhümme Yâ Rabbi ifal bi ve bihim âcilen ve ecilen fid* dini* ved dünya ve âhırati mâ ente lehû ehlün velâ* tef’al binâ Yâ Mevlaye mâ nahnü lehâ ehlün.İnneke ğafurun,halıymün,cevvadün keriymün râûfün rahıym .( 7) defa.

Bu evrda devam edenlerin elinden melekler tutarak bir gelin gibi cennete etraflarında 70 Peygamber* ve 70* saf melek olduğu halde* getirilicektir.Her safın uzunluğu doğu batı arası kadar olucaktır.

Bu hızb ve duaları esrarını Hızır A.S. anlatınca* İbrahim* Temimi Hazretleri hayretler içinde kalarak ona;

Bu hizb ve duayabait sırları kim sana* bildirdi. deyince Hızır Aleyhisselam şöyle buyurdu.

-Resulü Ekrem(s.a.v) buyurdu.şüphen varsa ona sorabilirsin.

Bunun üzerine ben de mana aleminde Efendimiz (s.a.v)’e;

-Ya Resülellah! Hızır bu hizb ve duaların hikmetini senden öğrendiğini söylüyor.,deyince* Efendimiz(s.a.v) şöyle buyurdular.

-Hızır a.s* doğru söylemiştir.Çünkü o yeryüzününün alimi ve ebdallarının reisidir,Allah’ın Askerlerindir..”

-Ya Resülellah bunu her okuayana bana* da verilecekmidir? diye sordum.

–Beni hak Peygamber olarak gönderen Allah’a yemin ederim ki,Allah onları okuyanın günahlarını affedip,gazabını onun üzerinden kaldıracaktır.Günahları yazn melek günahları yazamayacaktır.Bunu ancak saidler okuyacaklar,şaki olanlar okuyamayacaktır.” buyurdu.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş