Gitmeye Dair

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Hadi git durma bakma ardına . Ayak izlerini de al giderken . Görünmeden bana çek git . Açık kalsın kapı . Ben kaparım ardından . Alıştım ardında bıraktıklarını kenara kaldırmayı . Kaparım kapıyı da . Hatırlasana sevdamızı da ortada bırakmıştın ne ağır gelmişti onu da rafa kaldırmak hiçbir şey olmamış gibi dün gece aşkımızı bıraktın ortada bu sabahta beni bırak . Bırak git beni sana yakışan bu istemiyorum ne seni ne aşkını.

Ağlat beni
Sana da bu yakışır
Bela oldun zaten başıma
Git gidişin aslında
Benim kurtuluşumdur…

Hep gitme deyip durdum sana yıllarca . Oysa çok pişmanım . Belki seni unutmak zordu ama başka birsen bulunca hiçte zor olmayacaktı seni unutmak . şimdi git istemiyorum artık seni . Git hadi durma istediğin oldu çık hayatımdan . Bu sefer dur demiycem sana kesmiycem yolunu ve yalvarmıycam sana . Ben istemiyorum artık git git git çık hayatımdan . Beni bana bırak . Vakit bu vakit . Çık artık kapıdan durma git . Artık aşk bitti gurur da kalmasın . Al götür sana dair ne varsa .

Can gücendi can usandı
Gönül yerden göğe haklı
Sende sevgi aşk ve her şey yalandı …

Yalandı sende her şey . Aşk sevgi nefret bile yalandı sende . Bana senden nefret ediyorum demiştin . şimdi ise özür dileyip affetmemi istiyosun . Gidiyorum senden elveda .Git git ki sensizlikte aydınlığa kavuşayım !!!

acı hatıraların odasını terk ettim ötekine geçtim.gözyaşlarım orda kaldı.ne evlere sığıyorum ne sokaklara.karşıdan karşıya geçerken havalara bakıyorum.üstüne yürüyorum arabaların.Daha ne söyLeyeyim biLmiorum ki...Bu dudakLar arTık seni Öpmicek bu kaLp senin için çarpMıCak senin iÇin yaşamıCak senin iÇin öLmüCek senLe ayNı ağaCa adını yazmıcak Sende Gittin yaa!

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın

Ayları geçti ayrılık sen delisin
Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın
Ayları geçti ayrılık sen delisin...

Ayrılıkta aşka dahilseneden bu kadar üzülür insan..Birgün bitmek varsa ihtimal deneden bu kadar dağılır insan...Söz verip gitmek varsaneden yeminler eder insan...

Ayrılmak dahildir aşka ama aşk ne olacağına aldırmaz hiç.Sonu yokoluşa gitsede çok giren vardır o yola...

Derttir insanda bi daha görememek..Derttir bi daha sesini duyamamak...Acıdır insanda güzel günleri hatırlamak...Sızıdır kalpte sevgilinin vefasızlığı...Yokolmaktır kalpte onu başkasıyla düşünmek...

Bu yüzdendir ki insan üzülür bitipyitenin ardındın..Dağıtması serseriliğinden yada güçsüzlüğünden değildir...

Yapma yapma
Sendemi aklıma sığmıyor sendemi
Senmisin herşeyi silmekten bahseden
Böyle gitmek varmıydı...

Söz verip gitmek alçakçadır tam tabiriyle.İnsafsızcadır...İlk yabancı limanda kaçıp gitmek ...Ben böyle yapmamıştım dersin.Uçarı değilim kadir bilirimbildim dersin.NedenO neden yaptı dersin...Sorun çoktur boş bakan gözlere..Sen baktıkça beynin vazgecer sormaktan...Sonra kalpten bi atık yayılır tüm vücuduna...Acıtan ağıtan ğlatan bi atık...

Demek yine bana hüsran
Bana yine hasret var....

Sözler versende kendine yine çıkar durur hayaliyle...Olmazsa rüyalarda...Durdursan kulaklarında....

Silersin resimlerini afa kaldırırsın aldığı eşyaları erşeyini....Sevdiği şarkıları dinlemezsin hiç..Adından söz ettirmezsin...

Bi tek rüyalarda haykırırsın ona...Bi tek alkollüyken kıyamazsın....Raftan çıkarır bakarsın hediyelerine ize ait olan herşeyine...Takarsın onunla dolu cd yi bilgisayara...Slayt yapar bakarsın yaşadıkmı diye...Belki dayanamaz ağlarsın elki çok sıkışır kalbin kapatırsın....

Zaman unutmayı öğretemez.Zaten gerçekten sevmişsen bi köşede anıların kalsın istersin..Zaman başka şeyler öğretir insana..Savaşmayı ayata dönmeyionsuzluğu kabullenmeyi aşını kaldırmayı...

Allah çok büyüktür ilirsin...Bişeyler alırken başka şeyler verir sana...Kimbilir günün birinde seni hak edenide verir...İşte son günler böyle düşünürsün...Acın soğuduğu zamanlar...Başını kaldırdığın zamanlar...