Faruk Tengüz - Adı Aşk

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
Aşk, bir sır, maşukun adında

Aşk bir efsun, bu sebeple adını soranlara söyleyemesim.
Sende bir farklılık varsa ey sevgili bunun hikmeti bende.
Kendime söz geçiremiyoruzm, önce ayrılığı yaşıyorum sende, sonra perişan olup sana geri dönmenin yollarını arıyorum bende.
Birgün kapında kayıp oluyorum, bak hiçim senin teninde...
Cananım ben sana, can verdim, bak yeni, yeni hayat belirtileri var üzerimde. Bizden arda kalan, yeniliği şimdi fark ettim. Aşkın beni terbiye mi ediyor ey sevgili. Ben eski bende değilim artık. Kalbim kaderlerinde. Atıyor canını aşkının ateşine pervane sineği misali. Mum gibi eriyor, yanıyor, yandıkça alevleniyor aşkım. Yandıkça yağıyor beladelerine aşkımdan yana güzellikler. Kalbimde çiğ, hamlık kalmayacak. Bu yangından sonra beni illa görmek dilersen iyi bak sevgili iyi bak; beni tükenmeye bıraktığın yerde, sensiz üreinden zamanın bile geçmediğianda, aşılmaz yollarda amansız acıların içinde hiçbirşey olmamış gibi aşk seyyahı olarak aşka tekrar koyulurken göreceksin

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Paylaşım için teşekkürler.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş