Bir Karı Kocanın Aynı Günlüğe Yazdıkları ;))

Emre Esmer

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Kadının günlüğüne yazdıkları:
"Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Allahım onu ne kadar çok seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı, sevecen, her şey var.
Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla
Eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı kuru fasulye İle pilav yapıyorum. pişti , demleniyor
En sevdiği kıyafeti giydim. Eve geldi sonunda.
Beni öpüşü biraz soğuktu, Aklı başka yerde sanki
Aman Allahım, yoksa !?
Arkadaşlarıyla ne yaptığını
Sordum, ağzında bir şeyler geveledi. Yemekte
biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, Ama hâlâ dalgın, hâlâ uzak, hâlâ kabuğuna çekilmiş. Herhalde ötekini düşünüyor. Benden genç mi acaba? İş yerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın ? şöminenin karşısında otururken, artık
dayanamadım 'Neyin var ?'
diye sordum. gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu..
" Yok bir şeyim" diye geçiştirdi.
O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, Daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini
Söylüyordu. bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile. Belki de kilo alıyorum. Çok mu vır vır yapıyorum ? Elini tuttum. Elimi okşadı, Ama eller hissiz, Parmak uçları soğuk... Stepe mi başlasam ? Çocuk mu istesem ? Yalan, yalan, yalan.
Kendimi kandırmaktan başka bir
şey değil bunlar.
Bitti...Bittti...Bitti. Allahım, Ölmek İstiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya
ağlaya uykuya dalmışım..."

Kocanın günlüğüne yazdıkları :
" Sevgili Günlük,Türkiye yine İspanya'ya yenildi ... Ama kuru fasülye güzeldi...