Ben Seni Uzaktan Sevdim Sevgili

Faruk

Harbi Üye
Forum Üyesi
Ben Seni Uzaktan Sevdim Sevgili

Ben sana yüreğimi verdim
Seni çok sevdim öyle bir sevdim ki, seni imkansız olduğunu bile bile uzakta olduğunu bile bile sevdim,öyle bir yer yaptın ki yüreğime kocaman bir yer kocaman, küçücük yüreğime sığdırdım büyük aşkını… ?

Seni hasretini,seni görememenin üzüntüsünü, seni özlemeyi seni hissetmeyi seni sevmeyi , her şeyinle oradasın, küçük yüreğimdesin sen… Senin için ‘o uzakta’ diyorlar, ama hep yanındayım yanımdasın elimi kalbime koyunca sana dokunabiliyorum, nasıl uzaklık bu nasıl anlayamıyorum, gözümü kapatınca yanında oluyor acınca yüzüne bakabiliyorum, seni ben de hissedebiliyorum elini tutabiliyor, yüzünü, hayalini bütün güzelliklerini görebiliyorum. Söylesinler şimdi bu nasıl uzaklık anlatsınlar bana anlayamıyorum böyle uzaklık mı olur sevgilim, kendime bakınca seni görebiliyorum. Çünkü ben sen olmuşum, sen ve ben bende bir bütün olmuşuz, uzakta değilsin sevgilim.. Yanımda başucumdasın, hiç kimsenin olamadığı kadar da yakınımdasın.. yüreğimdesin sen içimdesin , damarımdasın, kanımdasın uzaklık bumu söylesinler bana, ellerin avuçlarımda sımsıkı tutuyorum elini hiç bırakmayacakmışcasına, sımsıkı sıkı sarıyorum boynuna sımsıkı bu nasıl uzaklık söylesinler şimdi bana sevgili söylesinler...​

NozRa

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Fenerbahçe
Hepsi birbirinden güzel teşekkürler @Linux

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Teşekkürler çok güzel bir yazı

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Paylaşım için teşekkürler Linux.

Nutella

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Paylaşım için teşekkürler Linux.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş