dizin sitesi takipçi satın al gündem forum

Günlük burç yorumları (25 Haziran 2022)

SeNa

Bayan Üye
Moderatör
Katılım
3 Mart 2022
Mesajlar
1,205
Tepkime puanı
5
Cinsiyet
  1. Bayan
Günlük burç yorumları (25 Haziran 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 25 Haziran 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

YcwqNnwlsUKhBbBXPVTbAg.jpg

Ay Boğa burcundaki hareketine devam ediyor. Maddi ve manevi güven arzusu ve tatmin etme gerekliliği yoğun olarak hissedilebilir.
F50huj9ydk2WiYZP26L3MQ.jpg

Koç Kendinizi geliştirebileceğiniz, katkı olacağını düşündüğünüz alanlara odaklanabilirsiniz.
RYovuZJH30acU2TuDOMC_w.jpg

Boğa Kadersel denilebilecek olaylar vuku bulabilir. Hak ettiğinizi düşündüğünüz değerler ayağınıza gelebilir.
Je984zNyJkaq80suA6_gJg.jpg

İkizler Seçim yapma ve karar alma aşamasında olabilirsiniz. Sizi en iyi anlayanın yine siz olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
Qui_-ZUHd0KgZrqXyslrNA.jpg

Yengeç Çeşitli gruplar ve topluluklarda bulunabilirsiniz. Karşı cinsin ilgisini kolaylıkla çekebilir, yeni temaslar kurabilirsiniz.
SiEB1DRiI06dVIoO7-2GyA.jpg

Aslan Aile büyüklerinizle ilgili bazı sırlar/saklananlar açığa çıkabilir. Güven ve saygı değerlerini yeniden şekillendirmeniz gerekebilir.
DUzsWS3P4UqF-XlgyQ9Iaw.jpg

Başak Uzun bir süre ve yoğun çaba gerektiren projeler üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Ağır fakat sağlam adımlar, sizi hedefinize yaklaştırabilir.
ULzKhEoXVUqDKD4bCPPXUQ.jpg

Terazi Kendinize güvenmek pek çok şeyden daha önemli hale gelebilir. Bunu da maddi manevi kendinizi sağlama alarak yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.
BqRzjadQ80-BkgKHCpyTlg.jpg

Akrep İlişkileriniz ve ortaklıklarınızda inatçı tutum sergilemeniz olası. Ben bilirim demek ortaklıklarınızı zorlaştırabilir.
jLZqItWw6Um6apIS9ta7oA.jpg

Yay Fiziksel anlamda hareketli ve yorucu bir gün olabilir. Kendinizi aynı anda farklı farklı işlerde bulabilirsiniz.
REB6PnnmVk6WK3GMZZnrFw.jpg

Oğlak Evinizi yenileyebilir, kalıcı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Lükse varan harcamalar söz konusu.
_FGXVsM7dkaeHARgsq3qsA.jpg

Kova Ev/arsa gibi gayrimenkul yatırımları gündeminizde olabilir. Doğa ile iç içe olacağınız alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz.
Yz9Vdn5JPkSdI-qLj_r8MA.jpg

Balık Çevrenizle olan etkileşiminizde alınganlıkgösterebilirsiniz. Koruyucu ve mütevazı tavırlara ihtiyacınız olabilir.

 

Benzer konular

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.