Youtube Unleme Dusmeden Para Kazanmayi Aktif Etme

Faruk

Harbi Üye
Forum Üyesi
Selamın Aleyküm siteniz hayırlı olsun öncelikle diyerek ilk konuyu ben açmak istedim.

Ünlemden şikayetçi olan arkadaşlar için kendi yöntemlerimden birini paylaşmak istiyorum şimdi Camtasıa gibi programlarla video çevresine çerceve ekleyip ünlemi geçmek mümkün herkes daha pratik olan bir yol arayışı içerisinde ben şöyle bir yol denedim ve başarılı oldum.

Ünlem nedir?
Ticari haklarının bizde olmadığını youtube sistemi tarafından belirlenen connect ıd yani o videonun kimliği diyebileceğimiz sistemin yüzümüzde somurtma yaratan bir sembolü bu ünlem

Ünlemden Kurtulma Yolları
1-Partner Kanala Geçmek
2-Çerçeve Ekleyerek Geçmek
3-Youtubede olmayan bir videoyu youtube atmak

3- Maddeyi biraz açmak istiyorum bunun için youtube dışı kaynaklardan video bulmamız lazım torrent siteleri oldukça elverişli bu konuda bir çok torrent sitesi var onlardan video atarak deneyebilirsiniz.

Konumda açıklayacağım çerçeve eklemeye göre daha pratik olan yöntem ise

Videoları birleştirmek
Bir çok video birleştirme programı var crackli cracksız isteyenler lisansla satın alabilirler bu programların çogu vdsede sorunsuz olarak çalışır.

Bu programlardan biriyle 2 adet dünya engeli olmayan eşleşen vermeyen sadece ama sadece ünlem veren videolar için ne yapabileceğimiz gelirsek

Örnek olarak ünlem veren iki videomuzu alalım 1. video herhangi bir kategoride 15 dakikalık bir video olsun ikinci video aynı kategoride 10 dakikalık bir video olsun bunları yotubeden alıp editleme yapmadan youtube atarsanız büyük ihtimal ünlem alıcaksınız ama bu iki videoyu birleştirirseniz youtube algılama sistemine göre eşsiz bir video yüklemiş oluruz ve bu video connect ıd'si daha önce oluşturulmamıs olduğu için Ünlem Yerine Yeşil Dolar işaretini görürüz.
Herkese bol kazançlar