Canımın parçası

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
CANIMIN PARÇASI

16 yaşındaki bir çocuk bir gün annesine, “Anne 18 yaşımda bana ne hediye alacaksın?” diye sorar.

Annesi, “daha 18 yaşına çok var evladım,” der.

Çocuk 17 yaşındadır. Bir gün rahatsızlanır ve hastaneye kaldırılır. Doktor çocuğun kalbinde bir sorun olduğunu söyler.

Çocuk annesine “anne ben ölecekmiyim?” diye sorar.

Kadın ağlamaktan cevap veremez.

Çocuk 18 yaşına gelir. Doğum gününde evine döner ve yatağına oturur. Yatağının üzerinde bir kâğıt görür, alır ve okumaya başlar.

Sevgili oğlum, hatırlıyor musun? Bana 18 yaşımda ne alacaksın anne demiştin. İşte yavrucuğum benim sana hediyem kalbimdir. Sana kalbimi veriyorum. İyi ki doğdun yavrucuğum.

ArızaRıza

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
emeğinize saglik

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş