Zirvede Olmak İstiyorsanız İzleri Takip Edin

dataistanbul

Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
Google Arama motorunda ilgili kelimelerde ilk sayfalarda yer almak istiyorsanız zirvede yer alan siteleri takip etmeniz ve analiz etmeniz son derecek önemlidir. Aslında tüm "SEO" mantığı bu felsefe ile şekillenmektedir.

Kalıplaşmış Çalışmaların Ötesinde Bir Düşüncelere Sahip Olun​

Özgün İçerik, Backlink Alma, Sitenin Hızlı açılması gibi temel kavramların ötesinde bir strateji uygulamalısınız. İlgili sektörde gerekli tüm içeriği, periyodik zamanlar eşliğinde, ziyaretçinin kolaylıkla ulaşabileceği şekilde sitede yer verilmeli.

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın​

Ziyaretçileriniz ya da müşterileriniz ile sıkı bir iletişim kurmak için rakiplerinizden daha fazla sosyal medya mecralarında kalmalı ve sürekli olarak etkileşim oluşturmalısınız. Takipçi satın almak ya da günde bir iki görsel paylaşmak kadar basit bir konu değil bu. Etkileşim kelimesi son derece ciddi ve değerli bir kavramdır.

Ahrefs, semrush ve MOZ gibi güçlü analiz sitelerinden Rakiplerinizin çalışmalarını detaylı şekilde takip edin. Bu takip size yol gösterecek güçlü bir anahtar gibidir. SEO mantığını, Sektöre olan bakış açısını ve müşteri / ziyaretçi eğilimini daha iyi anlamanıza olanak sağlayacaktır.

- Editör by Dataistanbul

Efekentlim

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Eskiden ahrefs semrush kullanmak zordu şimdi 10 15 liraya üyelik alıp rahatlıkla kontrol sağlanabiliyor. Bu güzel paylaşım için teşekkürler.

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Kesinlikle hocam rakip site analizi ile birlikte mevcut sitemizin öne çıkartılması ve beraberinde sosyal medya desteği ile güçlü bir SEO oluşturulabilir.

Ayrıca @Efekentlim 'in sözüne de katılıyorum.

MisGibi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Şu seo işlerini yaklaşık 1 yıldır uzaktan takip ediyorum. Forumda müsaitliği olan biri olursa bana da ufak bir şeyler anlatabilir

Nicol39

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Bu yaziyi okuyunca seo işlerini anlamamak olmaz.yaklaşık 1 yıldır uzaktan takip ediyorum. Forumda bu işi anlayan biri olursa bana da ufak bir şeyler anlatabilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kyrt58

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Şu seo işlerini yaklaşık 1 yıldır uzaktan takip ediyorum. Forumda müsaitliği olan biri olursa bana da ufak bir şeyler anlatabilir
Güzel bir site evet bende yeni katıldım siteye banada yardımcı olurlarsa sevirim bende makaleler hakkında bilgi almak istiyorum.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter