dizin sitesi takipçi satın al gündem forum

Youtube Video İndirme Sorunu

ferhatkortak

Misafir Editör
Katılım
29 Ocak 2022
Mesajlar
2,500
Tepkime puanı
13
Konum
izmir
Cinsiyet
 1. Bay
Takım
Beşiktaş
Video indiremiyorum
İpucu: Yalnızca YouTube mobil uygulamalarında video indirebilirsiniz. Bu özellik, web tarayıcılarında çalışmaz. Sorunun çözümünde yardım almak için aşağıdaki adımları inceleyin.

YouTube Premium üyeliğiniz yoksa veya indirme özelliğinden yararlanamıyorsanız çocuklara özel videolarda indirme düğmesi kullanılamaz olur ve devre dışı bırakılır.

YouTube Premium'da oturum açtığınızdan emin olma
YouTube Premium üyeliğinizle ilişkili Google hesabında oturum açtığınızdan emin olun:

 • YouTube Premium ile ilişkili hesabınızda oturumu kapatmayı ve tekrar oturum açmayı deneyin.
 • YouTube logosu yerine YouTube Premium logosunu gördüğünüzden emin olun. YouTube mobil uygulamasında veya bilgisayarınızda, uygulamanızın veya tarayıcınızın sol üst köşesinde YouTube Premium logosunu görmelisiniz.
YouTube'u akıllı TV'de mi kullanıyorsunuz?
 • TV'nizde YouTube Premium üyeliğinizle ilişkili Google hesabında oturum açtığınızdan emin olun.
 • TV'nizde yayın yapıyorsanız hem TV'de hem de yayın için kullandığınız bilgisayarda veya mobil cihazda doğru hesapla oturum açtığınızdan emin olun.
 • Google Home kullanıyorsanız Google Home uygulamasında doğru hesapta oturum açtığınızdan emin olun.
Üyeliğinizin süresini kontrol etme
YouTube Premium üyeliğinizin süresinin sona ermediğinden emin olun. YouTube uygulamasında profil fotoğrafınıza ve ardından Ücretli üyelikler'e dokunup Yönet seçeneğine kaydırın.
YouTube Premium erişimini yakın zamanda kaybedip daha sonra yeniden abone olduysanız kaydedilmiş videoların yeniden abone olunduktan sonra tekrar kullanılabilmesi için birkaç saat geçmesi gerektiğini unutmayın. Bir videoyu hemen izlemeniz gerekiyorsa Menü'ye
Three-dot menu vertical


dokunun ve İndirmeyi yeniden dene'yi seçin.

Bulunduğunuz yerde YouTube Premium'un kullanılabildiğini kontrol etme
YouTube Premium avantajları, yalnızca YouTube Premium'un kullanılabildiği ülkelerde çalışır. YouTube Premium'un bulunduğunuz yerde kullanıma sunulup sunulmadığını kontrol edin.

İndirme ayarlarınızı kontrol etme
Mobil veri planıyla video indirmeyi deniyor ancak başaramıyorsanız indirmelerin yalnızca kablosuz ağ ile kısıtlanmadığından emin olmak için uygulamadaki indirme ayarlarınızı kontrol edin.

YouTube uygulamanızın sürümünü kontrol etme
YouTube uygulamasının en yeni sürümünü kullandığınızdan emin olun. Cihazınızın uygulama mağazasını ziyaret edin ve YouTube uygulaması için bekleyen güncelleme olup olmadığını kontrol edin.

Telefonunuz yeniyse veya telefonunuzda yakın zamanda geri yükleme işlemi yaptıysanız YouTube uygulamasının sürümü eski olabilir (12.0'dan önceki sürümler eski olarak kabul edilir).

İnternet bağlantınızın gücünü kontrol etme
Video indirme işlemi, güçlü internet bağlantısı gerektirir. Cihazınızın 3 Mb/sn veya daha hızlı bir kablosuz ağa ya da 3G, 4G veya LTE hızlarını destekleyen bir veri planına sahip mobil ağa bağlı olduğundan emin olun. Mevcut internet hızınızdan emin değilseniz internet üzerinden hız testi yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz cihaz sayısını kontrol etme
Videoları birden çok cihaza mı indirdiniz? Video indirebileceğiniz cihaz sayısı sınırlıdır. Bu sınıra ulaştığınızda, "Bu video cihaza kaydedilemiyor" şeklinde hata mesajı alırsınız. Kullandığınız cihazlara video indirmeye devam edebilirsiniz.

Telefonunuzun mobil veri ayarlarını kontrol etme
YouTube için arka plan verilerini etkinleştirdiğinizden emin olmak için mobil cihazınızın ayarlarını kontrol edin.

Destek ekibine ulaşma ve ürünler hakkında geri bildirim gönderme
Sorun devam ediyorsa destek ekibiyle iletişime geçin. Destek ekibiyle iletişime geçtiğinizde lütfen aşağıdakileri belirtin:

 • Hata mesajı görüyor musunuz?
 • Bu mesajı nerede görüyorsunuz ve metnin tamamı ne? Mümkünse ekran görüntüsü ekleyin.
YouTube'a ürün hakkında geri bildirim gönderme:
 • Sorununuzla ilgili geri bildirim göndermeniz de mümkündür. Yanıt almazsınız, ancak geri bildiriminiz YouTube ile paylaşılır.
 • Bunu yapmak için YouTube'da profil fotoğrafınız > Geri bildirim
  Feedback

  simgesini seçin.
 • "Sistem günlükleri" kutusunu işaretlediğinizden emin olun. Bu, sorununuzu daha iyi anlamamıza yardımcı olur.
 

Benzer konular

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.