fritöz almayı düşünüyor musunuz ?

webmasters

Forum Üyesi
Takım
DenizliSpor
merhabalar herkese bende almayı düşünen biri olarak cookkk araştırdım o kadar çok fritöz var ki hatta hangisi neden olsun diye sordum soruşturdum bakındım da en son fabcio markasına karar kıldım o da duo ürünüyle çift geniş hazneye sahip olduğu için benim ilgimi çeken özellikleridne bi tanesi hemen belirtiyorum

Toplamda 9 litrelik hazneye sahip olması ve istenilen 2 farklı tarifin kokusu eve tadı birbirine karışmadan eş zamanlı olarak pişmesine olanak sağlar. Kolay temizlenebilmesi. Yapışmaz kaplamalı sepetler bulaşık makinesinde yıkanabilir olması.

birde ;

Smart Finish: Her sepeti tek tek veya birlikte seçebilirsiniz. Smart finish ile 2 sepette aynı anda 2 ayrı yemek birlikte pişiyor.
Match Cook: İlk sepet ayarlarını ikinci sepete uygulamak için match cook pişiricisini kullanabilir, 2 sepette de aynı sıcaklık ve aynı zamanı sağlıyor.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter