dj bizimsity

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
üstadım hala bekliyorum yeni dj jinglelerini emeğinize yüreğinize sağlık :hobaa:

Merhabalar diğer jinglenizi paylaştığımda altta yazmıştım. Her üyenin bir jingle hakkı var ve ne kadar çok konulara yorum yaparsanız yeni jingleleri o zaman isteyebilirsiniz.

Çünkü bu forumumuz sizlerin yorumları ile aktifliğini koruyor. Bu sebeple bu emeğimizin karşılığında konulara katılım sağlamanızı rica ediyoruz.

Sanırım siz direkt jingleyi indirip yazdığım o yazıyı okumadınız.

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
neyse üstadım tşkler emeğinize sağlık sanırım yapmıycaksınız dediğim gibi muziğe gerek bile yoktu canınız saolsun tşkler böyle güzel bir site ye önclük yaptığınız için
:14:

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
neyse üstadım tşkler emeğinize sağlık sanırım yapmıycaksınız dediğim gibi muziğe gerek bile yoktu canınız saolsun tşkler böyle güzel bir site ye önclük yaptığınız için
:14:

Sanırım siz benim yazdıklarımı okumuyorsunuz.

Bir önce ki mesajımı okur musun ?

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
üstadım okudum tabiki her dj nin bir hakkı var ilk gün okudum forumlara destek artarsa ikinci üçüncü olabilir demiştiniz ilk baştan çok tşkr ederim emeğinize yüreğinize sağlık üstadım Hakkınızı helal edin

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter