Can Pazarı

Razor

Forum Üyesi
Takım
HataySpor
Öldüğüm gün;Sözüm ola tüm kuşlara duyurun.O tertemiz masmavi havalarda avazları çıktığı kadar bağırsınlar.Öylesine bağırsınlar ki gökyüzü yarılsın.

Hep derdin ya ''Biz aynıyız''diye hayır,değildik.Yani o son noktayla kendi farkını yaratmış oldun kadın.Bahsederdik,sevdiğimiz şarkılardan tut,sevdiğimiz mekanlara kadar tepesinden tırnağına kadar.Beni bir tek sen anlardın,sanki içimi okurdun ya.O an sana sarılırdım,bu ince ve saçma detay bile beni çok mutlu ederdi.
Mutluluk sofrasından bir yudum su içip doydum derdim ben.
Bazen geceleri yatağıma uzandığımda,tavana karşı bakıyorum.Gözlerimi ne zaman kapatsam geçmişimin hançerleri yakalayıp duvara,çivi gibi mıhlıyor beni.
Ve o hançerlerin bana tek yapabildiği,gözlerimden yaş düşürmesi.İçinden kopup gelen bir çığlığın,dışarıya çıkamaması.Çocukken büyümeyi isterdim,şimdi ise ölmeyi.
7.5 milyar insan var ama,ben hala Pazar'da annesini kaybeden çocuk gibiyim.
Bu Dünya o Çarşamba Pazarı gibi Kadın.Türlü türlü insan var.Korkutan mı dersin,samimiyetle bakan mı,seni kendine çeken mi,çatık kaşlarla bakan mı.
Ben işte o hayat pazarında,seni kaybettim...
Seni arıyorum.
Bulduğum zamanki heyecanımı,mutluluğumu ve gözyaşlarımı benimle paylaşabilir misin ?
Ben bunu çok istiyorum da...

Rpb55

Forum Üyesi
Takım
HataySpor
Bence geldi de geçiyor paylaşma zamanı

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter