dizin sitesi takipçi satın al gündem forum

komik fıkralar

 1. aDm

  Soba borusu :)

  Fizikçi, matematikçi, kimyacı, jeolog ve antropologdan oluşan bir heyet bir araştırma için arazide bulunmaktadır. Birden yağmur bastırır. Hemen yakındaki bir arazi evine sığınırlar. Ev sahibi bunlara bir şeyler ikram etmek için biraz ayrılır. Hepsinin dikkati soba üzerinde toplanır. Soba yerden...
 2. Linux

  Otobüs

  - Amma kalabalık bu otobüs ya.. Adım Atacak yer yok. Kızım dursana şöyle. - Aaa sen de yerleşemedin teyze.. - Aaa hanımefendi şu şemsiyenizin ucu arkanızdaki adamın gözünü çıkaracak neredeyse. Biraz dikkatli tutar mısınız ? - Çıkarıruım, çıkarmam, siz ne ? O benim kocam.
 3. Lima

  Gümrükten Geçen Papağan

  Adam, papağanını gümrükten kolay geçirebilmek için bir kutuya koymuş, üstüne de "kırılacak eşya" diye yazmıştı. Gümrük memuru yazıyı okuyunca, kutuyu şöyle bir silkelemeye başladı. Aynı anda içeriden papağanın bağırdığı duyuldu: "şangur şungur.. şangur şungur.."
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.