günlük burç yorumları

 1. Ruyaloji

  16 Kasım 2021 - Oğlak Burcu Yorumu

  İş hayatınızla ilgili bazı konular gündeminizde olurken, sizden büyük olan aile bireylerinin rahatsızlığı ya da yöneticilerinizle gerilmeniz mümkün. Hukuksal konular gündeminize gelebilir, sözleşme ve söylemlerinize dikkat. 16 Kasım 2021 - Oğlak Burcu Yorumu adlı konumuzu okudunuz. Sizler de...
 2. Ruyaloji

  16 Kasım 2021 - İkizler Burcu Yorumu

  Pek çok kişiye yardım etme ve karşılığında da yardım göreceğiniz güzel enerjiler sizinle birlikte olacak. Geçmişlerden gelen bir aşk hikâyesinden haber alma ya da arkadaşları tarafından size haber göndermesiyle karşılaşabilirsiniz. Tamam mı devam mı kararından önce biraz sakin düşünmek önemli...
 3. F

  8 Ekim 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

  8 Ekim 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Düşüncelerinizi kimseye açıklamıyorsunuz. Yetiştirmeniz gereken konular olduğunda iyice içine kapanık ve alıngan oluyorsunuz. Gizli duyguların kişisi oldunuz. İş arkadaşlarınız sizden oldukça şikayetçiler,. Çevrenize açılın.
 4. F

  8 Ekim 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  8 Ekim 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Duygulu, enerji dolu ve çekici kişiliğiniz, çevrenizin sürekli kalabalık olmasına sebep oluyor. Fakat, sizin gözünüz, sevdiğinizden başkasını görmüyor. Gelecekle ilgili yeni planlarınız var, o da sizinle aynı fikirde. .
 5. F

  8 Ekim 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  8 Ekim 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Aşkın gözü kördür derler, siz de bilirsiniz. Bugünlerde, garip bir kaosun içine girdiniz. Hiçbir olumsuz düşünce duymak istemiyorsunuz. Çevreniz sizin iyiliğinizi istiyor. Nedense bu konuda da onlara kapalı davranıyorsunuz.
 6. F

  8 Ekim 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

  8 Ekim 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Duygularınızla başınız dertte. Çevrenize şans vermek istemediğiniz bir gün içindesiniz. Ben bilirim halleriniz yüzünden arkadaşlarınız size kırılabilirler. Öfkeli değil fakat alınganlık yapabilirsiniz. Kafanız çok karışık.
 7. F

  8 Ekim 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  8 Ekim 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Çekici, ve ikna edici olmanız çevrenizde olumlu etkilere sebep oluyor. Bugün girdiğiniz her ortamda, sizin istekleriniz ön plana çıkacak ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz., herkesten tam puan alıyorsunuz
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş