Protein takviyeleri kızlarda da göründüğü kadar etkili midir ?

harbiprofil

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Arkadaşlar 25 yaşına kadar hiç spor yapmamış biri kas kütlesi kazanabilir mi? Sadece spor ile bu yaşta kas kütlesi arttırmak hiç değilse kolları biraz hacimle hale getirmek mümkün olmuyor çok farkettiğim kadarıyla. 178 boyunda 61 kiloyum bir şey giydiğimde üzerime yakismasini istiyorum. Erkek arkadaşım fitness yapıyor fit onun yanında ben de biraz atletik durmak istiyorum. O kendisi için kyani fit20lerden yani kas gelişiminin destleyecek protein takviyesi kullanıyor da bende kullansam diyorum kızlarda da erkeklerde olduğu kadar etkili oluyor mu?

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş