IRC Socket Eğlence Kodları

Faruk

Harbi Üye
Forum Üyesi
Kod:
	 if $regex($remove($4,:),/([.!]s[öÖo]z)/Si)  {
        if !$5 || !$6 { swextrabot privmsg $_nick($1) Lütfen .söz ekle SÖZÜNÜZ şekline kullanın.. | return }
        if $5 == ekle {
          write soz.txt $6- $+ ÷ $+ $_nick($1))
          swextrabot privmsg $_nick($1) $_nick($1) 2sözünüz listeye eklenmiştir. 3Söz numarası:5 $lines(soz.txt)
          swextrabot privmsg $_nick($1) 2Eklediğiniz Söz: 4"1 $6- 4"
          swextrabot privmsg $_botchan  -
          swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) 2bir söz ekledi 3Söz numarası:5 $lines(soz.txt)
          swextrabot privmsg $_botchan 2Eklediği Söz: 4"1 $6- 4"
          swextrabot privmsg $_botchan 2Ugunsuzsa Sözü Silmek İçin: .söz sil4 $lines(soz.txt) 2yapınız...
          swextrabot privmsg $_botchan  -
        }
      }
    }
    if *!* iswm $remove($4,:) || *.* iswm $remove($4,:) {
      var %::ii = 1
      while %::ii <= $lines(globalkanal.txt) {
        if $3 == $read(globalkanal.txt,%::ii) {
          if $regex($remove($4,:),/([.!]sen)/Si) { 
            if !$5 {  swextrabot privmsg $3 Lütfen .sen NİCK şeklinde kullanın. kendiniz için kullanacaksanız .ben | return }
            if $hget(sen,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]sen Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .sen $5 komutunu kullandı.
            if !$hget(sen) { hmake sen }
            hinc -mu1 sen $_nick($1)
            swextrabot privmsg $3 $+(5,$5,2) $read(senben.txt)
          }

if $remove($4,:) == .ben || $remove($4,:) == !ben {
            if $hget(ben,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]ben Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .ben komutunu kullandı.
            if !$hget(ben) { hmake ben }
            hinc -mu1 ben $_nick($1)
            swextrabot privmsg $3 $+(5,$_nick($1),2) $read(senben.txt)
          }
          if $regex($remove($4,:),/([.!]benimtarz[iİı]m)/Si)  {
            if $hget(tarzim,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]benimtarzim Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .benimtarzim komutunu kullandı.
            if !$hget(tarzim) { hmake tarzim }
            hinc -mu1 tarzim $_nick($1)
            swextrabot privmsg $3 $_nick($1) $read(tarz.txt)
          }
          if $regex($remove($4,:),/([.!]tarz)/Si)  {
            if $5 == $_nick($1) {  swextrabot privmsg $3 Kendi tarzınızı yorumlatmak için .benimtarzim | return }
            if $hget(tarz,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]tarz Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            if !$5 { swextrabot privmsg $3 Lütfen .tarz NİCK şeklinde kullanınız. kendi tarzınızı görmek için .benimtarzim | return }
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .tarz $5 komutunu kullandı.
            if !$hget(tarz) { hmake tarz }
            hinc -mu1 tarz $_nick($1)
            swextrabot privmsg $3 $5 $read(tarz.txt)
          }

if $regex($remove($4,:),/([.!][oÖö]p)/Si)  {
            if $5 == $_nick($1) {  swextrabot privmsg $3 Kendi kendini mi öpecen kudurdunmu $_nick($1) :Dds | return }
            if $hget(opo,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]öp Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $3 $+(2,$_nick($1)) $5 1i kocaman öptü4  $gettok(%öpüş,$r(1,7),$asc(*)) 4:*
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .öp $5 $5 komutunu kullandı.
            if !$hget(opo) { hmake opo }
            hinc -mu1 opo $_nick($1)
          }
          if $regex($remove($4,:),/([.!]zar)/Si)  {
            if $hget(zar,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]zar Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $3 Attığın zarı tarif et $+($_nick($1),...) 
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .zar $5 komutunu kullandı.
            if !$hget(zar) { hmake zar }
            hinc -mu1 zar $_nick($1)
            var %dice $rand(1,6)
            var %dice2 $rand(1,6)
            swextrabot privmsg $3 2Senin zarların $+(%dice,-,%dice2) 
            if (%dice == %dice2) {
              swextrabot privmsg $3 Kazandın! Tebrikler $+($_nick($1),!)
              swextrabot privmsg $3 4Hediyen: $+(2,$read(hediye.txt))
            }
            elseif (%dice != $dice2) {
              swextrabot privmsg $3 Üzgünüm $+($_nick($1),$chr(32)) kazanamadın. Tekrar dene!
            }
          }

if $regex($remove($4,:),/([.!]hed[iİı]ye)/Si)  {
            if $5 == $_nick($1) {  swextrabot privmsg $3 Kendi kendine hediyemi gönderecen egolu kardes | return }
            if !$5 { swextrabot privmsg $3 Lütfen .hediye NİCK şeklinde kullanınız | return }
            if $hget(hediye,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]hediye Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $3 $+(2,$_nick($1)) 2 $5 1nickine4 $read(hediye.txt) 1hediye etti.
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .hediye $5 komutunu kullandı.
            if !$hget(hediye) { hmake hediye }
            hinc -mu1 hediye $_nick($1)
          }
          if $regex($remove($1,:),/([.!]f[iIı]rlat)/Si)  {
            if $5 == $_nick($1) {  swextrabot privmsg $3 Kendi kendine ne firlatmayi deniyorsun ah be kardesim | return }
            if !$5 { swextrabot privmsg $3 Lütfen .fırlat NİCK şeklinde kullanınız | return }
            if $hget(firlat,$_nick($1)) { swextrabot notice $_nick($1) 1 Dakika içersinde, Yalnız 1 defa [!]firlat Komutunu Kullanabilirsiniz. | return }
            swextrabot privmsg $3 -
            swextrabot privmsg $3 $+(2,$_nick($1)) 1nicki2 $5 1nickine4 $gettok($read(firlat.txt),1,$asc(=)) 1fırlattı.
            swextrabot privmsg $3 1aha2 $5 1in4 $gettok(%firlatymc,$r(1,5),$asc(*)) 1:Dd
            swextrabot privmsg $_botchan $_nick($1) $3 kanalında .fırlat $5 komutunu kullandı.
            if !$hget(firlat) { hmake firlat }
            hinc -mu1 firlat $_nick($1)
          }