Bir kadın vardı

Faruk

Harbi Üye
Forum Üyesi
Bir kadın vardı.
Aşık olduğum bir kadın.
Bir eskiciden alınmış,
Başka bir eskiciye satılmak için bekleyen köhne yüreğimi, kaptırdığım emsalsiz bir kadın..
Yaşadığım yerleri onunla tanıştıktan sonra daha çok sevmeme sebep olan
şehrime de beni aşık eden bir kadın.
Mesela onunla beraberken yağmurun kokusu daha güzel gelir.
Bir simit alıp deniz kenarında yürüyerek yersiniz , sanki dünyanın en lezzetli yemeğidir.
Yada ansızın sizi arar , alo dediğinde bir süre cevap veremezsiniz büyülü sesine.. zaman durur bir an .
Bilmezsiniz işte yağmurun bu kadar güzel koktuğunu , simidin bu kadar lezzetli olduğunu ve biriyle telefonla konuşmanın bu kadar keyifli olduğunu , onu tanımadan önce ..
Öyle bir kadındı işte aşık olduğum kadın .
Seni seviyorum demek için bir ömür bekleyebileceğiniz
Bir erkeği bir ömüre sığdırabilen bir kadın...
Aşık olmak dışında başka bir şansımın olmadığı bir kadına aşık oldum ben.

MisGibi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
"Seni seviyorum demek için bir ömür bekleyebileceğiniz" ama ömrünüz yeterse

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter