Yenidoğan Bebek Mesajları - Bebek Tebrik Mesajı

Faruk

Harbi Üye
Forum Üyesi
Yeni doğan bebekler ve anneleri için en anlamlı duygusal mesajları, bebek sözlerini ve en güzel erkek-kız bebek sözlerini bu kısımda bulacaksınız.

Minicik ellerinin hayatınıza renk katması, sıcacık gülüşünün hayatınızı ısıtması ve en önemlisi ilk adımını atacağı günün heyecanı evliliğinize can katsın diyorum. Tebrik ederim.

Aramıza hoş geldin minik melek.

Yeni bir aile ferdi daha aramıza katıldı. Minicik ellerinden öpüyorum onu. Eşine, sana ve bebeğine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum canım Tebrik ederim.

Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah’ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.

Dünyada bir tek güzel bebek vardır. Bütün anneler o bebeğe sahiptir.

Doğum sevincini paylaşıyor, genç anne ve babayı kutluyoruz. Allah sağlık ve sıhhat versin.

Hatırlar mısın doğduğun günü… Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun güzel bebek.

Dokuz ay içeride yatan ve artık bir ömür dışarıda yanınızda yatacak olan bebeğinizi kocaman öpücüklere boğuyorum. Mutluluğunuz daim olsun.

Canım seni ve eşini çok çok tebrik ediyorum. Miniğiniz hep yanınızda ve hayırlı bir evlat olsun.

Allah sizin yüzünüzü hep güldürsün. Bebeğiniz de siz de mutlu bir hayat sürün. Çocuğunuz analı babalı büyüsün. Tıpış tıpış yürüsün.

Çok yaşayın emi, sayenizde ilk defa Anne/Baba oluyorum. Tebrikler canlarım.

Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. İsimleriyle yaşasınlar, seni ve eşini kutluyorum, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Aramıza katılmandan büyük mutluluk duyuyoruz. Hoş geldin güzel bebek.

Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah’tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına da hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim

Allah hayırlı evlatlardan, salih kullardan eylesin! Allah analı-babalı büyümeyi nasip etsin.

Selam Bebek! Nasılmış dışarısı beklediğin gibi değil, dimi? Biz alıştık sende alışırsın.
Anneler ve babalar için en güzel yeni doğan bebek sözlerini bu içeriğimizde bulabilirsiniz. İşte en yi yenidoğan bebek sözleri...

Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömürler dileriz.

Minicik ellerinin hayatınıza renk katması, sıcacık gülüşünün hayatınızı ısıtması ve en önemlisi ilk adımını atacağı günün heyecanı evliliğinize can katsın diyorum. Tebrik ederim.

Gün nasıl doğuyorsa her sabah, evladınız da doğsun defalarca günden güne sağlıkla. Büyüyüp görülecek bir dünya var önünde, ailesi yanında oldukça büyüyecektir sevgiyle. Allah sağlıklı uzunca ömürler versin.

Yüce Allah, gönlünüzden sevgiyi, yüzünüzden en güzel gülüşleri eksik eylemesin. Gül kokulu minik meleğin yüreğinde iyilik ve sevgi daim olsun. Yarınlara doğru kazasız belasız büyüsün. Geleceği parlak olsun.

Tatlı bebeğinizi yakından göremiyoruz belki, ama sevincinizi ortaklaşa paylaşıyoruz. Miniğin sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmesi için Allah’a dua ediyoruz. Allah sizi onun başından eksik etmesin, yarınları güzel olsun.

Unutmadın değil mi doğduğun o günü? Senin gözyaşların sel oluyordu ama diğer herkes gülüşüyordu. İşte öyle yaşa ki hayatının kalanını, sen yaşamdan göçtüğünde herkes ağlasın. Sen sadece huzurla mutlu olarak gül dünyada. Hoş geldin aramıza güzel bebek.

Değerli arkadaşım, ne zamandır bu haberi almayı bekliyorduk. Şükür ki minik meleğiniz sonunda dünyaya geldi. Ömrü boyunca yüzü gülsün, mutlu olsun. Sağlığı tam olsun, dert ve hastalık ona uğramasın.

Dünyanın en güzel duygusudur bir can dünyaya getirmek ve o canı sevgiyle büyüterek geleceğine yetiştirmek. Anne ve baba olmanın verdiği heyecanı biliyorum, sizin bu kıymetli heyecanınızı paylaşıyorum dostlarım. Sizi tebrik ederim!

Hoş geldin dünyaya minik melek! Gözlerini açtın ve korktun biraz, hemen başladın ağlamaya. Yaşamda döktüğün en büyük gözyaşın bu olsun, güzel yüzünden gülücükler eksik kalmasın. Sizi ve tatlı meleğinizi öpüyorum.

Mutluluğunuzu paylaşıyorum, minik yavrumuza Allah’tan sağlık ve huzur diliyorum. Yaşayacak uzun yılları var hayatında, o kadar şanslı ki ailesi olarak siz varsınız yanında. Büyüsün bebek ve renklensin biraz şu dünya.

Her birinize yeni bir kalp eklendi şimdi. Onun minicik yüreği sizinle beraber atacak ömür boyu. Hayatınızdan sağlık ve mutluluk eksik olmasın, miniğimiz yarınlara doğru emeklerken koşmaya başlasın. Sizi tebrik ederim.

Siz ikiniz de benim için çok özel arkadaşlardınız. Şimdi daha özel bir konuğumuz oldu. İnanıyorum ki bebeğiniz sağlıklı bir şekilde büyüyecek ve sizin kadar büyük bir insan olmayı başarabilecek. Yüreğinize selam olsun, minik yavrumuzu öpüyorum.

Dokuz ay geçer mi diyordun, bak nasıl da geçti anlamadan. Şimdi dokuz ay değil bir ömür boyu bekleyeceksin yavrunu. Onu yetiştirebilmek için hayatını vereceksin yavruna. Bu işi en iyi sen yaparsın arkadaşım, sen artık bir annesin. Seni tebrik ediyorum!

Artık hayatınız tamamen değişti. Gece uyurken en derin şekilde, bir anda uyanacaksınız ağlama sesleriyle. Ama hiçbir zaman üzülmeyin, çünkü hayatınızın bu dönemini hep hatırlayacaksınız ileride. Minik bebeğinizi öpüyorum, kucak dolusu sevgiler.

Ailenizin yeni bir üyesi var artık. Önünde sağlıklı ve mutlu seneler olacak. İlk defa okula gidişini, mezun oluşunu, askerliğini, düğününü, torununuzu… Bunların hepsini görmeniz dileğiyle. Allah yavrumuzun bahtını açsın inşallah.

Bebek sahibi olmanın en güzel yanı nedir bilir misin? Onun minik ellerinin senin büyük ellerine sığması. Yüzünde göreceğin gülücükler. İlk kelimesini söylerken buna şahit olmak ve daha birçok şey. Bu özel anlara şahit olabilmeniz için dualarım sizinle dostlarım.

Merhaba minik bebek! Beğendin mi dışarısını? Soğuk ve ürkütücü olmalı biraz. Olsun sakın üzülme! Bak herkes gibi biz de alıştık dünyaya, sen de alışacaksın anne ve babanın bakımında. Yavrunuza sağlıklı bir ömür diliyorum.

Gözlerinden süzülen yaşların kıymetini bilin arkadaşım. Yavrunuzun dünyaya gelişini gözyaşlarınızla kutladınız, onun büyümesini göreceksiniz ve torun sahibi olduğunuzda aynı gözyaşlarını akıtacaksınız. Mutluluk sizin ve bebeğinizin adı olsun, ömrünüz sağlık ve huzur bulsun.

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Dokuz ay çekilen çile sona erdi nihayet. Çok zorlu bir hamileliğin ardında, minik bebeğinizi elinize almak kısmet oldu. İnşallah emeklediği, yürüdüğü ve koşarak size geldiği günleri de görmek nasip olur. Tebrik ediyorum canlarım.

—Aramıza hoş geldin minik melek.

—Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Minik bebişinize sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim.

—Allah, analı babalı büyütsün.

—Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah’tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına da hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.

—Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.

—Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömürler dileriz.

—Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi ve anne babayı kutluyoruz.

—Tebrikler, yeni doğan bebeğe altın alıp geliyorum…

—Yeni anne ve babaya mutluluklar dileriz..

—Aramıza katılmandan büyük mutluluk duyuyoruz. Hoş geldin minik bebek.

—Çok heyecanlıyım, sayenizde ilk defa hala oluyorum. Tebrikler canlarım.

—Anne ve babayı tebrik eder, yeni bebeğinizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun bir ömür yaşamasını temenni ederiz.

—Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

—Kendine ve ufaklığa iyi bak.

—Süper Baba çok yaşa!

—Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin. Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmaz inşallah. Kendinize iyi bakın canlarım.

—Amca oldum çok mutluyum size teşekkür ediyorum.

—Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. Adıyla yaşasın, seni ve eşini kutluyorum, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

—Süper Anne en güzel bebek senin bebeğin.

Hamilelik haberini aldığın ilk günü ve sevincini unutamıyorum. Müthiş bir heyecana kapılmıştın ve dokuz ay bu heyecanla çarçabuk geçti. Bebeğiniz artık yanınızda. Tebrik ediyor hepinizi bir bir öpüyorum.

Dokuz ay içerde yatan ve artık bir ömür dışarıda yanınızda yatacak olan bebeğinizi kocaman öpücüklere boğuyorum. Mutluluğunuz daim olsun.

İki kişi adım attığınız bu yolun bütün zahmetlerine katlanıp, artık üç kişi olarak devam edeceğiniz hayatınızda size ve yeni doğan bebeğinize ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Nasıl da güzel bir bebek olmuştur kim bilir. Yanınızda olamadığım için çok üzülüyorum, minik bebeğinizi de çok merak ediyorum. Canım arkadaşlarım benim, Allah üçünüze de sağlık, huzur ve mutluluk versin.

Küçücük atan bir kalp var artık yanınızda. Bu küçük kalbin, büyük huzur ve mutlulukla dolması dileğimle… İnşallah hayırlı bir evlat olur, tebrik ediyorum.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş