Tüylerim diken diken oldu okurken!!!!

nullsix

Forum Üyesi
Tüylerim diken diken oldu okurken!!!!

Merhabalar. Bugün sizlere, Bilal Civelek tarafından yazılan Kelebeğin Günlüğü adlı romandan bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım bana bir kitap hediye etti. Baktım, roman. Adı Kelebeğin Günlüğü. İlgimi çekti biraz bakayım dedim. Daha önce denk gelmediğim enteresan bir konusu vardı romanın.

Çocukluk arkadaşı Devrim’le ani bir evlilik kararı alan Çağla diye bir kız, hayatının düzene girdiğini ve mutlu olacağını hayal ettiği bir sabah, işe giderken düşer ve kafasını kaldırım taşına çarparak uzun süren bir komaya girer. Doktorlar birkaç gün sonra yaşam ünitesinin fişini çekeceklerini, zira Çağla’nın yaşam belirtisi vermediğini düşünmektedir. Ancak O, her şeyi duyar ama tepki veremez. Babası, kızının yaşayacağına inanmakta ve fişi çektirmemek için ısrar etmektedir. Çağla’nın teyzesinden büyük bir miras kaldığını öğrenen Çağla’nın kocası Devrim ise artık beklemenin anlamı olmadığını düşünmektedir. Çağla’nın babası, doktor ve etrafındakilerin baskılarına karşı büyük bir direnç gösteriyor. Doktorlar fişi çekecek mi? İki dünya arasında kalan Çağla duydukları karşısında neler düşünmektedir? Sevdiği insanların gerçek yüzlerini gören Çağla’nın iki dünya arasında bir tercih yapma şansı vardır. Peki, Çağla tercihini hangi taraftan yana kullanacak?

Bu soruların arasında romanı bir solukta okuyor insan. Valla ben uzun zamandır bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum, resmen kendimi komadaki kızın yerine koydum. Tüylerim diken diken oldu desem abartmış olmam. Arkadaşlar herkese bunu şiddetle tavsiye ediyorum. Bu dünyadan kopacaksınız garanti. Yazarı Bilal Civelek’miş ve şu ana kadar 20’den fazla kitap çıkarmış adam. 20 kitap çıkaran bu yazarı nasıl tanıyamamışım hayret doğrusu… Neyse paylaşmak istedim. şu an kitapyurdu.com’da 15 TL’ye satılıyor, kampanyada kaçırmayın derim. Vatana millete kültür hizmeti diyerek linkini de paylaşayım:

Dayı

Harbi Üye
Özel Üye
Forum Üyesi
Güzel bi kitaba benziyor, yakında okuyacağım...

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter