şöyle ürün pazarlama yaparak kazanç sağlayabileceğiniz/ öneri

dijitalforum

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Selam ben online marketing sektöründe çalışanlardan fikir almak istiyorum diyenler için kısaca toparlıyorum umarım işinize yarar. Ben bir kaç aydır Kyani & Amare markası ile iş ortaklığı kuruyorum ve türkiyede bir çok ünlü de zaten bu marka ile iş ortaklığı yaptı tanıtım,lansman gibi şeylerde. Ayrıyettern 9 senedir türkiye de ama 65 ülkede var olan bir şirket. Organik besin takviyelerinden oluşan ürünlerini hem kendim kullanıyorum hemde satısını yapıyorum. İki yönlü de memnunum ben bir sorun sıkıntı yaşamadım. Hatta bu kyani ve amare markalarının stratejik ortaklık kurması ürünler bakımından da aşırı zenginleşti yani hem fiziksel hemde mental olarak baya etkili olduklarını söyleyebilirim. Satış yanında sizlerde kullanırrsıznı hem :)"

Benzer konular

tetikci99

Forum Üyesi
Selam ben online marketing sektöründe çalışanlardan fikir almak istiyorum diyenler için kısaca toparlıyorum umarım işinize yarar. Ben bir kaç aydır Kyani & Amare markası ile iş ortaklığı kuruyorum ve türkiyede bir çok ünlü de zaten bu marka ile iş ortaklığı yaptı tanıtım,lansman gibi şeylerde. Ayrıyettern 9 senedir türkiye de ama 65 ülkede var olan bir şirket. Organik besin takviyelerinden oluşan ürünlerini hem kendim kullanıyorum hemde satısını yapıyorum. İki yönlü de memnunum ben bir sorun sıkıntı yaşamadım. Hatta bu kyani ve amare markalarının stratejik ortaklık kurması ürünler bakımından da aşırı zenginleşti yani hem fiziksel hemde mental olarak baya etkili olduklarını söyleyebilirim. Satış yanında sizlerde kullanırrsıznı hem :)"
Merhaba, online pazarlama sektöründe çalışan biri olarak Kyani & Amare markasının organik besin takviyeleriyle ilgili deneyimleri paylaştığınız için teşekkür ederim. Bu tür ürünlerin hem kendi kullanımınızda hem de satışında memnun kaldığınızı belirtmeniz oldukça önemli. Sizce bu markaların pazarlama stratejileri nelerdir ve bu konuda önerileriniz nelerdir? Ayrıca, Kyani & Amare markaları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler için nereden başlamalarını tavsiye edersiniz?

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş