Sohbet Başlığı

Painfully

Özel Üye
Sohbet Başlığı
Merhaba arkadaslar, sohbetinizi bu baslik altindan yapabilirsiniz.

Benzer konular

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Konuyu sabitledim, teşekkür ederim Painfully.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
[MENTION=10]Lima[/MENTION], gidiyor musun ? Çok iyiydin, yoruldun sanırım. :)

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
[MENTION=1]Linux[/MENTION] daha paylaşırdımda daha burdayız inşallah diğer günlere saklıyayım dedim sanırım :)

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
[MENTION=1]Linux[/MENTION] daha paylaşırdımda daha burdayız inşallah diğer günlere saklıyayım dedim sanırım :)

Emeğine sağlık, çok güzel oldu. :2:
Bende forum modifikasyonları ile uğraşmıyor olsaydım eşlik ederdim, diğer bölümlere de konu açarsam çok daha güzel olacak.

Güzel başladık bakalım.

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
Emeğine sağlık, çok güzel oldu. :2:
Bende forum modifikasyonları ile uğraşmıyor olsaydım eşlik ederdim, diğer bölümlere de konu açarsam çok daha güzel olacak.

Güzel başladık bakalım.

Elimden geldiğince destek olurum .Diğer kategorileri yarın mümkün olduğuna doldurmaya çalışırım .Herşey zamanla oturur yerine aceleye gerek yok emeğinize sağlık

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Elimden geldiğince destek olurum .Diğer kategorileri yarın mümkün olduğuna doldurmaya çalışırım .Herşey zamanla oturur yerine aceleye gerek yok emeğinize sağlık

Yoo, acele etmiyorum ve aceleyi de sevmem.
Herşey rayında ve tadında güzel.

Son eksiklikleri de bitirdiğim zaman çok daha güzel olacak.

Bugün [MENTION=9]Painfully[/MENTION] ve Senin emekleriniz çok kocaman bi alkışş. :14:

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
[MENTION=1]Linux[/MENTION] birde bu konu başlıklarına güzel ikonlar olsa :) sadece fikir

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş