𝐃𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮 Site Tanıtım Kategori Kuralları ve Zorunlu Şablon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HarbiAdmin

Admin
Özel Üye
Takım
Tarafsız
Forumun ve kategorinin, daha tertipli ve düzenli olması adına kurallarda bazı değişiklikler yapılmıştır.
Şablon zorunluluğu getirilmiştir.
Yeni açılacak konular, moderatör onayından sonra yayınlanacaktır.

Site Tanıtım Kategorisi Kuralları
  • Her site için sadece bir adet konu açılabilir.
  • Sadece sitenin anasayfasına link verilebilir.
  • Bu kategoriyi, sosyal imleme sitesi gibi kullanmak yasaktır!
  • Anahtar kelimeye link vermek yasaktır!
  • Sadece anahtar kelime doldurularak yazılan, anlam bütünlüğü olmayan yazılar yazmak yasaktır!
  • Site Tanıtım Şablonuna uygun olmayan tanıtımlar yasaktır!
  • T.C. Kanunları ve Mevzuatlarına aykırı olan tüm illegal sitelerin tanıtımı yasaktır!
  • Kurallara uygun olmayan yazılar, tek tek incelenip silinecektir!

Zorunlu Site Tanıtım Şablonu

Sitenin Adı:
Sitenin Adresi:
Sitenin Konusu:
Açıklama:

Örnek Site Tanıtımı

Harbi Mekan Logo
Sitenin Adı:
Harbi Mekan
Sitenin Adresi:
Sitenin Açılış Tarihi:
2019
Sitenin Konusu: Genel Forum
Açıklama: İnternet hızla gelişmeye devam ederken, bilgiye olan açlıkta bir o kadar hızla büyümekte. Her ne kadar sosyal medyaların forumları bitirdiği söylense de, forumculuk ve forum kültürü hiçbir zaman bitmedi ve bitmeyecektir. Çünkü bilgiye ulaşmanın, tartışmanın ve paylaşımın en kolay yolu yine forumlardan geçmektedir.
Hepinizi bilginin, paylaşımın, dostluğun, kardeşliğin, saygı, sevgi ve muhabbetin bol olduğu forumumuza bekleriz.

Moderatör tarafında düzenlendi: