Sensiz Herşey Boş Herşey Yalanmış

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Ayrılığı şiirlerde okurdum filimlerde izlerdim yine de zor gelirdi.sevenler neden ayrılır diye düşünürdüm.ama sonunda ne olursa olsun mutlu sonlar yaşanırdı.sevinirdim.birgün bir ayrılık sahnesinde yer alacağımı tahmin edemezdim.yaşadığım ne okuduğum bi şiir ne bir kitap nede izlediğim bir filmin karesiydi.işte gerçek olan ayrılık buydu.hiç beklemediğim bi anda gerçekleşmişti herşey 2 yıl önce bugün.....kayıp giden bir sevda yıldızı değildi sadece hayaller verilen sözler kurduğun bir dünya iki kişilik olarak kurduğun dünyanda yapayalnız kalmış dünyaya yeni gelen bir bebek gibi ne yapacağını bilmeden yaşamak gibi..bitmeyecek sanıyordum oysa...meğer ne çok seviyormuşum UÐURBÖCEÐİMİ....ama artık sevmekte yetmiyor ki.

Bir Rüzgar Gibi Gelip Gectin Hayatimdan
Dinmedi Icimde O Aci Hatiran...

Agladim Bosuna... Dizlerim Baglanmis
Sensiz hersey Bos Hersey Yalanmis

Ne Fayda Yaram Dinmez Günlerim Gecmek Bilmez
Anilarim Silinmez Yarim Yarim...

Sensiz Yapamam Buralarda Duramam
Kolay Degil Inan
Baskasiyla Olamam

Yar Söyle nasil Alisirim Yokluguna
Terk Edip Gidisin Yillardir Aklimda

Ben Seni Unutmam Unutamam..
Yanarim Kirgin O sandal Hep Seni Anarim..

Ne Fayda Yaram Dinmez
Günlerim Gecmek Bilmez
Anilarim Silinmez Yarim Yarim

Sensiz Yapamam Buralarda Duramam
Kolay Degil Inan
Baskasiyla Olamam....
yine aynı yerde yıllar sonra ama bu defa birbirimize bu kadar uzak olduğumuz o şehirde sadece susarak geçirdiğimiz belkide son gece de bu sevgiyi sana sadece bu şarkıyı dinleterek anlatmak istemiştim ama gördüm ki buda yeterli olmamış....o gece gökyüzünden iki yıldız kaydı biri senin diğeri benim için senin yıldızın bensizliğe benim yıldızım sensizliğe doğru kayıp gitti..bu sevda biter sanıyodum bak hala bitmemiş...şimdi yapabileceğim tek şey var zor olsa da bu sevdayı yüreğime gömüp hayata kaldığım yerden devam etmek çünkü acıtıyor sevdan suskunluğun sevgisizliğin HOşÇAKAL tek bir bakışına ömrümü adadığım adam HOşÇAKAL...