Nagehan Alçı: Kan akabilir, yalvarıyorum...

Linux

Yönetici
Kurucu Admin
Takım
Galatasaray

23 Haziran 2023 seçimlerinin mevcut 'kaybet kaybet' seçimi olabileceğini iddia eden Nagehan Alçı, iktidarı "Kan akabilir, sokaklardaki gerilimi kontrol edemezsiniz" diyerek uyardı.​

• Bir süredir yazdığı yazılarda "Cumhurbaşkanlığı sistemi değişmeli", "Cumhurbaşkanı yetkisiz ve bütçesiz olmalı", "Cumhurbaşkanı Çankaya'ya taşınmalı ve bütçesi çok kısıtlı olmalı"gibi çağrılar yaparak Türkiye'nin parlamenter sisteme geçmesi gerektiğini dile getiren Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Haber Global'de yayımlanan ve Buket Aydın tarafından sunulan Tarafını Seç programında bu uyarılarını yineledi.

MisGibi

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Umarım olmaz o gerilim ne diyelim... Çok korkunç olur olursa

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Bu kadının fikirleri düşünceleri benim hoşuma gidiyor .. elbet taraf olunmalı siyasi bir görüş olmalı ama aşırı fanatikliği bu kadını herkesin gözünde körü körüne bağlanmış bir köle gibi gösteriyor. Birazda işinin gereği meydanlarda kalmak için ilginç çıkışları var ama yinede tartışma programlarında görmeyi seviyorum.

Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. Harbimekan.COM hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda iletişim sayfası üzerinden ulaşıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 3 gün içerisinde silinecektir.