Moderatörlük Başvuru CV'si

Emre Esmer

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Kişisel Bilgilerim ;

İsim: şeyhmuscan

Nick: BanlanaBanlanaGölOlur

Yer: siz yurtsuz

Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından 2 fazladır.

Eğitim Durumu: Yer yer sağanak yağışlı. Gündüz 21 Gece 9 derece

Online Sürem: Ayda 9 dakika (İstek olursa 10 dakikaya çıkarabilirim)

Özgeçmişim:

Daha önce çeşitli forumlarda banlı üye görevini üstlendim. 7 kez dünyanın en çok banlananları ödülüne aday gösterildim ama her seferinde bu ödül youtube’a verildiği için bana bakmak düştü. şimdi geçmişime bir perde çekip moderatör olmak istiyorum. Bu görev için elimden geleni yapacağıma hiç kuşkunuz olmasınzaten süt kadar temiz olan geçmişim de bu söylemlerimi doğrular nitelikte.

Kariyer Planlarım:

Allah izin verirse harbimekan forumu admini olmak en büyük kariyer planlarımdan yalnızca 4 tanesi. Onun öncesinde yönetici olup geleni gideni yönetmek istiyorumbildiğiniz gibi gelen gideni aratır ama bunun konumuzla alakası yok o yüzden bilmesenizde olur. Yönetici olmadan öncede moderatörlük yapmayı isterim direk yöneticiliğe yükselmek istemem önce bi ortalığı modere etmek isterim ondan sonra yönetiriz bi problem olmaz. Hatta mümkünse ilk etapta asistanlıkta yapabilirim ondan önce zaten üye olmam gerkiyordu onu oldum o yönde bi sıkıntım yok gelen aktivasyon emailiyle üyeliğimi aktif ettim. Dediğim gibi sevgili admin kariyer planım admin olmak istersen sana bi yolluk yaparım bu konuda anlarsın ya çorba parası lazım olursa söyle.(şifreli yazdım başkası anlamasın diye çaktırma)

Hobilerim:

Çiftleşmek su içmek yemek yemek ve msnde sanal çiftleşi en büyük hobilerimdendir. Forum hakkında soru ve cevaplar bölümünde yöneticileri yazılı sınava tabi tutmakta büyük hobilerimden sayılabilir. Ayrıca amatör olarak oyunculuk yapıyorum. Oynadığım filmlerden birkaç tanesi;
Vur Kaç
Matkap şeyhmus
Oymak Başı
Üst Katta Deprem Var
Alev Kimin İçin Yanıyor
Recebide İvedik 2
Kodummu 007
İçinde Bir Yılan Dolaşıyor

Tüm Paylaşımlarım:

h t t p://dabulyudabulyudabulyunoktaharbimekannoktaşeyhmusu ntümpa ylaşımlarınoktakom (Aradaki boşlukları sil. 50 mesajım yok diye link koymadı bende sinirlendim bilgisayara ufak çaplı hasar verdim bide gidip forum hakkında soru ve cevaplara bu konu için verdim veriştirdim ondan sonra geldim tam parantezi kapatacaktım bide şeyi söyliyim dedim forum hakkında soru ve cevaplarda çok güzel paylaşımlarım var hepsini tüm paylaşımlarımda topladım beğeneceğinizi düşünüyorum artık parantezi kapatabilirim çok uzadı bu parantez rekorlar kitabına girebilir acaba biraz dahamı uzatsam neyse şimdilik kapatıyorum sonra belki tekrar açarım)

Referanslarım:

şimdilik yok ama buluruz birine bi yolluk yaparız.

Not: Sevgili admin dediğim gibi bişeye ihtiyacın olursa bir pm uzağındayım yolluk yada çorba parası lazım olursa hallederiz
Bide geçen gün pm attım selam diye baktım cevap vermişsin cevabında bi link vardı açtım linki aleykumselam yazıyor. şaşırdım bu ne lan dedim sonradan öğrendimki yöneticiler öyleymiş ne desen linkle cevap verirlermiş. Neyse hadi görüşürüz biz size sonra pm atarız falan gibi cevaplar verme ya alacam de ya almıcam ben ona göre kendimi ayarlıcam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MisGibi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
okuyunca ben de mi hazırlasam dedim :D

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş