Tanıtım Kar tuzu nedir, nereden alınır?

dbr

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
özellikle kış aylarında en çok aranan ürünlerin başında yer alır. Kar çağınca düşüp kaymalar, vücudunuzun uzuvlarının kırılması artık tarih oluyor! 1. Kalite üretim standartına sahip olan kar tuzumuzu, yıllarca bozulmadan muhafaza etmeniz mümkün. Bu sayede her sene alım yapmak yerine kış dönemlerinde mevcut stoklarından kullanabileceksiniz.

25 KG çuvallar halinde satışa sunduğumuz kar tuzunu, talep kapsamında dökme kamyona göre aktaracağımız özel satış rakamları kapsamında da değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz kar yağmadan önce uygulayıp yerin buz tutmasını engelleyebilir, isterseniz karın üzerine atarak ivedi bir şekilde erimesine olanak tanıyabilirsiniz.

Siz de hemen 7/24 sunduğumuz ücretsiz sevkiyat kampanyasından faydalanarak alın!

Dayı

Harbi Üye
Özel Üye
Forum Üyesi
Siteyi beğendim, başarılar...

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş