dizin sitesi takipçi satın al gündem forum

İstanbul'da merak uyandıran görüntü: Metroda astronot var!

ÜstaD

Özel Üye
Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
İstanbul'da merak uyandıran görüntü: Metroda astronot var!

Astronot kıyafeti giyip metro ile İstanbul turu yapan bir vatandaş, görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Astronot kıyafetiyle rutin bir İstanbullu gibi akbil basarak metroya binen bu kişi merak uyandırdı. Astronotun İstanbul'da yakın bir zamanda düzenlenecek etkinlikte yer alacağı öğrenildi.

27E5SY1M4UiHXYwTmpbmnA.jpg

Astronot kıyafetiyle metroda seyahat eden bir vatandaş, görenlerin şaşkın bakışlarıyla İstanbul turu yaptı.
YipHjuDOCUmfdWq0JHkuSg.jpg

Astronotu görenler şaşkınlıklarını gizleyemeyerek cep telefonlarıyla bu anı ölümsüzleştirdi. Kimi vatandaş fotoğraf çekerken kimisi de astronot ile fotoğraf çektirdi.
g10n7kDzDEuYobhopH-M4A.jpg

M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattındaki birçok durakta mola da veren astronot, Haliç durağında inerek İstanbul'un tarihi manzarasını izledi.
aOIM_B9f2EaX_Zc3l4U-DQ.jpg

Metroda ilk defa böyle bir durumla karşılaştıklarını söyleyen vatandaşlar, ilginç bir görüntüyle karşılaştıklarını dile getirdi.
BhsbODKaTUCUQ-zfEx6qlQ.jpg

Astronotu görünce çok şaşırdığını dile getiren Nurullah Çelebi, "Böyle bir şeyi beklemiyordum, çok şaşırdık. İlgimi çok çekti" dedi.
Mgc8eEdKTUmrKE0ZmEpngQ.jpg

Şaşkınlığını dile getiren Uğur Saka, "İlk başta ne olduğunu anlayamadım. Metroda her zaman astronot kıyafetli birisini görmüyoruz, çok ilginç bir görüntü" ifadelerini kullandı.
Iyt7v7RT80aoVyyqBLOc8w.jpg

Bir başka vatandaş Atakan Başkan ise, "İlk gördüğümde robot sandım ancak astronotmuş. Gördüğümde çok şaşırdım" diye konuştu.
R0WJmX7giE-gPkdZrAsB9A.jpg

Uzay kıyafetiyle merak uyandıran astronotun İstanbul'da yakın bir zamanda düzenlenecek etkinlikte yer alacağı öğrenildi.
IgK7FuEzLkCMPIwjU_qs7A.jpg

b4OhlQG1TUSqARcEhgbJMA.jpg

c8Hw_ds9v0ieC_GuzhyKmQ.jpg

lFGtcbXJlEuHgFlruqZcjQ.jpg

FH_xfJCqgU67SPWOKXTXEg.jpg

3HmAnhTUI02nlRWKK5lfvg.jpg

vd26xccHM0GyrLUf5AqU2A.jpg

YJlB0evdBESNmCN1tIhZxA.jpg

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.