𝐃𝐮𝐲𝐮𝐫𝐮 🔉Harbimekan Forumu 100.000 Mesajı Aştı

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Bende bi teknik bilgi sızdırıyim hazır gelmişken .. bu sitenin seo olayı alfabetiklerde küçük harfleri çekiyor kafalıyor yakalıyor bilginiz olsun 😍 eskiden baş harfi büyük olsun yazdıklarınızın diye kurallar vardı 2007'lerde 😂
He 100.000 yorumda az değil 100.000 alfabetik bölsek milyon kelime milyar harfe denk gelir.. Kimse benden geveze olamazda işte takılma oranı benim düşünce gevezeliği kaptırıyorum 😒.. bu site açık kalsın hep alır başını gider klasiklerede girer.. forumlar bitti evet ama her zaman eskiye rabet vardır olacaktırdı.. forumları bilmeyenler bile birgün buraları yeni birşey diye keşfedecek..
2004`de başladı içimde ki bu forum sevdası. Ne yazık ki ortaklar sebebi ile hep kapatmak zorunda kaldım.
Harbimekan içimde ki o forum aşkını yaşadığım, yaşattığım ve yaşatacağım uzun yıllar serüveni sürecek bir yer olacak.
Herkes gitse de, kimse kalmasa da ben burada olacağım. :)

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Aynı kafadayız.. uzun süreler varlığı sürdüre bilmek içinde ucuz uzun vadeli sistem gereksinimi biraz düşük sunuculara geçicem.. uzun vadeli herşeyin bıraktığı bir anı vardır doğru düşünüyorsun.. bide işimin diğer yanı yazılımcılığa geçiş oldu 5 aydır elime yapışmaz bana dert olmaz kafam rahar 😁

Buket

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Harbimekan cok guzel bir aile oldu kafama bir konu takıldığında burada sizlerle paylaşıyorum yapilan paylasimlar cok faydali nice mesajlara diyorum tebrik ederim gonulde

oznurkursun

Bayan Üye
Forum Üyesi
Takım
AntalyaSpor
harbimekan forum sayfasını öncelikle 100 bin mesaja ulaştığı için tebrik ediyorum. nice 100 binlere diyelim. bu sitenin yeri çok ayrı bas konuş özelliğini daha önce bir yerde denk gelmedim daha iyi bir forum sayfası olamaz benim gözümde. çok daha iyi yerlere birlikte geleceğimize inanıyorum.

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız arkadaşlar.

Ethem

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
100.000 Mesaj Kutlaması

Ekli dosyayı görüntüle 77

Teknolojiyi yakından takip etmenin haklı gururunu yaşayan Harbimekan Genel Forum Sitesi 100.000 mesaja ulaştı!

50.000 den fazla konu içeriği, 1000’den fazla üyesi ile her gün yeni dostlar kazanan Harbimekan’da 100.000’nci mesaj görüldü.

Harbi Mekan’da Neler Oluyor?

Her ne kadar forum kültürü eskisi gibi devam etmese de, Harbimekan forumumuz da yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Teknolojinin imkanlarından yararlanarak öne çıkan forumumuza bas konuş özelliği eklendi. Artık uzun uzadıya yazmak için vakit kaybetmek yerine sesinizle mesajlar atabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde her an ve her yerde konuşarak Harbimekan’da ki konulara yorum atabiliyorsunuz.

Teknolojiyi takiplemekten vazgeçmiyoruz.
Artık hayatımızın ve hislerimizin bir parçası olan GİF’leri siz değerli üyelerimizle buluşturduk. Sayısız ve birbirinden farklı özgün GİF içeriklerine ulaşabilirsiniz. GİF’lerle mesaj ve sohbet içeriklerinde kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi, aynı zamanda da mesajlarınıza gelecek renkleri sevmenizi ümit ediyoruz.

Değişiyoruz - Gelişiyoruz - Büyüyoruz.
Harbimekan 100.000’nci mesaja ulaşırken sizler için yeniliklere aynı hızla devam ediyoruz. Forumumuzda ilk açılışımızdan sonra uzun bir süre Vbulletin 3.8.4 sistemini kullanıyorduk. Hiç geçiş yapacağımı düşünmüyordum lakin gerek mobil zorluk, gerekse google optimizasyonu açısından daha uygun bir altyapı sistemi için Vbulettin sistemin`den Xenforo’ya geçiş yaptık. Tema ve Mobil responsive başarısı yönünden ön plana çıkan Xenforo sayesinde kullanımda işlevselliği arttırdık, index hızımızı yükselttik.

Harbimekan Genel Forum Sitesinde her gün yeni içeriklerin sizlerle olması çok önemli. Bu amaçla forumumuz her gün yenilenip büyüyor. Her yeni gün, yeni konular açılıyor. Sizlerle beraber forum da yeni bir güne başlıyor. Yeni konular için yeni yorumlar, yeni dostluklar, yeni paylaşımlar, yeni fikir alışverişleri kendiliğinden devam ediyor ve asla duraksamadan akış sağlanıyor.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ettiğimiz bu süreçte, kendi ruhunuzu ve düşüncelerinizi besleyen sohbetlerin daha çok olmasını ümit ediyor, bütün üyelere, bütün çalışma arkadaşlarıma, bütün takıma kısacası bütün aileme teşekkür ediyorum.

Ethem

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Özgün içerikli mükemmel bir forum sayfası ben burada vakit geçirmeyi çok seviyor ve vakit geçirirken çok keyif alıyorum severek takip ediyorum sizleri iyi ki varsınız arkadaşlar takipteyim iyi akşamlar

ozcancan

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
teknoloji hızla gelişiyor bir çok sosyal medya aracı var bunun harici olarak bir yer yoktu, çıkarttığınız bu proje geçmiş seneleri de andırmıyor değil :) böyle güzel forumlarda yorumlar ordan tanışıp arkadaş olmalar vs tekrardan böyle olacak olması takdir edilesi :) İnşallah 100bin değil 100milyona kadar ulaşırsınız :)

qostazv2

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Adınıza çok mutlu oldum bu sayıyı çok az bir sürede yaptınız ve bu cidden büyük bir başarı. Daha çok üye gelmesi dileğiyle başarılar

Suleymandgn

Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
100.000 Mesaj Kutlaması

Ekli dosyayı görüntüle 77

Teknolojiyi yakından takip etmenin haklı gururunu yaşayan Harbimekan Genel Forum Sitesi 100.000 mesaja ulaştı!

50.000 den fazla konu içeriği, 1000’den fazla üyesi ile her gün yeni dostlar kazanan Harbimekan’da 100.000’nci mesaj görüldü.

Harbi Mekan’da Neler Oluyor?

Her ne kadar forum kültürü eskisi gibi devam etmese de, Harbimekan forumumuz da yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Teknolojinin imkanlarından yararlanarak öne çıkan forumumuza bas konuş özelliği eklendi. Artık uzun uzadıya yazmak için vakit kaybetmek yerine sesinizle mesajlar atabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde her an ve her yerde konuşarak Harbimekan’da ki konulara yorum atabiliyorsunuz.

Teknolojiyi takiplemekten vazgeçmiyoruz.
Artık hayatımızın ve hislerimizin bir parçası olan GİF’leri siz değerli üyelerimizle buluşturduk. Sayısız ve birbirinden farklı özgün GİF içeriklerine ulaşabilirsiniz. GİF’lerle mesaj ve sohbet içeriklerinde kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi, aynı zamanda da mesajlarınıza gelecek renkleri sevmenizi ümit ediyoruz.

Değişiyoruz - Gelişiyoruz - Büyüyoruz.
Harbimekan 100.000’nci mesaja ulaşırken sizler için yeniliklere aynı hızla devam ediyoruz. Forumumuzda ilk açılışımızdan sonra uzun bir süre Vbulletin 3.8.4 sistemini kullanıyorduk. Hiç geçiş yapacağımı düşünmüyordum lakin gerek mobil zorluk, gerekse google optimizasyonu açısından daha uygun bir altyapı sistemi için Vbulettin sistemin`den Xenforo’ya geçiş yaptık. Tema ve Mobil responsive başarısı yönünden ön plana çıkan Xenforo sayesinde kullanımda işlevselliği arttırdık, index hızımızı yükselttik.

Harbimekan Genel Forum Sitesinde her gün yeni içeriklerin sizlerle olması çok önemli. Bu amaçla forumumuz her gün yenilenip büyüyor. Her yeni gün, yeni konular açılıyor. Sizlerle beraber forum da yeni bir güne başlıyor. Yeni konular için yeni yorumlar, yeni dostluklar, yeni paylaşımlar, yeni fikir alışverişleri kendiliğinden devam ediyor ve asla duraksamadan akış sağlanıyor.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ettiğimiz bu süreçte, kendi ruhunuzu ve düşüncelerinizi besleyen sohbetlerin daha çok olmasını ümit ediyor, bütün üyelere, bütün çalışma arkadaşlarıma, bütün takıma kısacası bütün aileme teşekkür ediyorum.
Çok mutlu oldum gerçekten de büyük ilerleme nice 100 binlere bu ekibin çok daha fazlasını hakediyor.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter