HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
google-domains.jpg

Son dönemde domain satışları ve domain yenileme ücretlerinin 120 / 150 / 190 liralara hatta org domainlerde 250 / 300 TL`yi bulan fiyatlara göre çok daha uygun domain kayıt ve yenileme ücretleri`nin 75 TL olduğu Google domain`e geçmenin tam zamanı.

Domain süresi dolacak kişiler domainlerini Google domain`e 75 TL karşılığında aktararak hem domainlerini 1 yıl daha yenilemiş oluyor hem de google bünyesine geçmiş oluyor.

Eğer siz de domaininizi Google bünyesine taşımak istiyorsanız adresine girerek dilerseniz yeni domain kayıt edersiniz, dilerseniz de domaininizi taşıyarak süre uzatmış olursunuz.

Benzer konular

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Hee bu iyimiş bende bir kaç gün önce 2 domain satışa çıkardım google amca bunları tanıyor gider diyordum ilgilenen olmadı bende zorlamadım anlaşılan yenileyeceğim yeniden.. belki bende googleye transfer işi yapar denerim

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Hee bu iyimiş bende bir kaç gün önce 2 domain satışa çıkardım google amca bunları tanıyor gider diyordum ilgilenen olmadı bende zorlamadım anlaşılan yenileyeceğim yeniden.. belki bende googleye transfer işi yapar denerim
Diğer firmalarda 9,99 dolar olunca hali ile daha uygun olan google domain`e transfer ediyorum bende diğer domainleri.
Harbimekan`ın ise henüz 2 senesi daha var. O şimdilik isimtescil de :)

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Benim 5 inde bitiyor 34 adet alan adı var elimde tarihleri yakın 😂 biraz koydu bana kullanmasamda yeniliyorum forum sitesi olarak sadecw 2 alan adını çıkarmak istedim isimleri güzel diyo birde daha önce google etkileşimi olmuştu alan olmazsa onlarıda yenilerim .. Gerçekten pahalı ya bu kadar olmaması lazım eksra yenileme dahada pahalı oluyor aynı şirkette kalırsan bakalım bende taşıycam sanırım google biterse herşey biter zaten ondan sağlamı şurası var demek saçma olur

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Benim 5 inde bitiyor 34 adet alan adı var elimde tarihleri yakın 😂 biraz koydu bana kullanmasamda yeniliyorum forum sitesi olarak sadecw 2 alan adını çıkarmak istedim isimleri güzel diyo birde daha önce google etkileşimi olmuştu alan olmazsa onlarıda yenilerim .. Gerçekten pahalı ya bu kadar olmaması lazım eksra yenileme dahada pahalı oluyor aynı şirkette kalırsan bakalım bende taşıycam sanırım google biterse herşey biter zaten ondan sağlamı şurası var demek saçma olur
Eğer elinden çıkarmak istediğin domainler varsa en azından açık arttırmaya koyarak bedavadan düşmesindense 5 / 10 / 20 / 50 / 100 TL`ye satarak diğer domainlerin harcamasını karşılarsın. :)

Charismax

Premium Üye
Takım
Galatasaray
Ticaretine girişirsem hepsini satarım o potansiyelli çevrem ve reklam gücüm var.. Ben elden gitsin elimde tutup kuracakların kurulumunu engellemek istemediğimden ikisini koydum öyle bi ticari değil yani.. günü gelene kadar gitti gitti gitmedi tekrardan yeniliycem

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter