Ghostrunner İçin Yeni Tanıtım ve Oynanış Videosu Yayınlandı

AdeLya91

Forum Üyesi
Cyberpunk temalı bir tek oyunculu oyun olacak Ghostrunner için yeni bir tanıtım ve oynanış videosu yayınladı.

One More Level, 3D Realms, Slipgate Ironworks tarafından geliştirilen ve All In Games tarafından yayınlanan tek oyunculu platform oyunu Ghostrunner için dün(30 Ağustos) itibarıyla sona eren Gamescom 2020’de yeni bir tanıtım ve oynanış videosu paylaşıldı.

Ghostrunner Tanıtım Videosu

Paylaşılan tanıtım videosuna göre Ghostrunner hakkında daha fazla bilgiyi 15 Eylül tarihinde alacağız. Ayrıca geliştiriciler, oyunun kapalı beta sürümüne katılmak isteyenler için bir ön kayıt sistemi oluşturmuş durumda.

Aşağıdaki linke tıklayarak da ön kayıt formunu doldurduğunuzda kapalı beta davetiyesi beklemeye başlayabilirsiniz. Kapalı beta için ön kayıtların 13 Eylül’de sona erecek.

Ghostrunner Oynanış Videosu

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş