Forumda aktiflik var ama mesaj yazan yok neden??

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
Evet, arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, forumda hem üye hemde ziyaretçi olarak aktiflik fazla, konular okunuyor ama cevap sayısı azaldı gitgide.
Sohbet konusu açmaya, soru sormaya, çekiniyor insanlar çünkü cevap yazılmamasından korkuyor. Benim düşüncem bu, herkese iyi pazarlar, iyi forumlar...

HarbiAdmin

Admin
Özel Üye
Takım
Tarafsız
Haklısın @Lima , bu konu üzerine, yönetim olarak bizde, bir süredir düşünüyoruz. Aktifliği arttırmaya yönelik çalışmalarımız olacak.
İlgin için teşekkürler. İyi forumlar.

delipetek

Harbi Üye
Bayan Üye
Özel Üye
Takım
Galatasaray
Evet, arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, forumda hem üye hemde ziyaretçi olarak aktiflik fazla, konular okunuyor ama cevap sayısı azaldı gitgide.
Sohbet konusu açmaya, soru sormaya, çekiniyor insanlar çünkü cevap yazılmamasından korkuyor. Benim düşüncem bu, herkese iyi pazarlar, iyi forumlar...
Boşver @Lima biz bize yeteriz canım, sen sor bana sorun varsa :):ROFLMAO:

Lima

Harbi Üye
Bayan Üye
Forum Üyesi
@delipetek :love::ROFLMAO::) Haklısın biz bize yeteriz ama yine de biraz canlılık olsun.

Epiküryen

Forum Üyesi
Takım
Göztepe
Güzel bir konuya deginmişsiniz . Ama çözüm açisindan , yeni üyeler lazim . Aktiflik açisindan her zamanki üyeler var forumda ve yeni kullanicilar yeni sorular sorunlar olmadi sürece sanirim forumda bir degişiklik yaşanmaz hergün ayni şeyleri tekrarlamak gibi bir olay olur :) . Bu yüzden aktifligi saglamak hemde forumun keyifli olmasi açisindan yeni üyeler çok önemli rol oynuyor bence :) .

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş