Erkekler ne zaman aldatmaz.

ÜstaD

Harbi Üye
Özel Üye
Forum Üyesi
Takım
Tarafsız
Bunun cevabını bulabilmiş bir kadın varsaonunla tanışmak isterim!
Hatta bunun cevabını bilen bir erkek bile yok bence!

Binlerce defa konuştuk bu konuyu, defalarca ahkam kestik bir sonuca ulaşabildik mi? Hayır hiç sanmıyorum
Şimdi bu yazı bu konuda bir sonuca ulaştıracak mı bizi Keşke!

Erkek- kadın faklılıkları, biyolojik getiriler, şunlar bunlar o kadar çok etken (bahane) var ki buna, hangi birinden bahsetsek acaba?
Hangi biri bu sarılamayan yaralara ilaç olabilir!

Mutlu bir beraberliği olan erkekler, deliler gibi aşık olan erkekler, beraber olduğu kadını büyük emekler sonucunda elde etmiş erkekler bile, bu kadınlara ihanet ediyor..
Yalansa, yalan deyin beyler!
Erkekler için bahaneye çok ihtiyaç yok aslında ama onlara sorarsanız en başlarda sıraladıkları bir kaç şey var elbette
Kendime güvenimin yerine gelmesi için
Hayatımdaki kadın çok dırdırcı olduğundan
Beni zaten kıskanıyor, bari yapayım da boşa gitmesin
**** hayatımız çok monoton
Uzun süre ayrı kaldık, benimde ihtiyaçlarım var
Çok sarhoştum
Bilmiyorum, oldu işte
Duygusal bir şey değil, ben seni seviyorum

Yukarıdakilerden hangisi içimize soğuk su serper?
a.Hiçbiri
b.Hiçbiri
c.Hiçbiri
d.Hiçbiri

Zaten aslında öne sürülen sebeplerin geçerliliği değil, ne kadar acıttığı Nasıl hayal kırıklığına uğrattığı, uğrunda vazgeçilmesi göze alınan şeyler, yaşanan onca şey, verilen onca emek
Beyinlerine girip sorgulamak istiyorum gerçekten ne düşünüyor ve hissediyorlar o sırada?
Düşünme daha doğrusu mantıklı düşünme mekanizmaları bir anda yok oluyor ne büyük bir lüks!
Bu lüksün sebebi de kadınlar aslında, bunu da kabul edelim. Biz kadınlar onların bu lüksünü destekleyici halimizden vazgeçmediğimiz sürece, şikayet etmeye ne hakkımız var!
Erkekleri anlamak, onları daha çok mutlu etmek için okuyoruz da okuyoruz çabalıyoruz da çabalıyoruz
Bilmem hiç şöyle bir erkek ile karşılaştınız mı ?.elinde kadınlar, ilişkiler, kadın ruhu falan gibi bir kitap olsun
Etrafındaki erkeklerden kılıbık damgası yeme riskini göze alabilecek bir erkek gördünüz mü ki, okuyanı göresiniz?

Belki bu yazı erkeklerin hoşuna gitmeyecek zira kimseyi övmek ya da yüceltmek değil niyet
Sorgulamadan duramadıklarımız listesinde baş sıralarda olan bu soruyu bir defa daha yazmak istedim
Ama şu kadar cümle kurdum, hala neden yok ortada
ÇÜNKÜ ASLINDA bazen gerçekten HİÇ BİR NEDENİ YOK!
Evet, acı ama bu bir gerçek
Eğer reenkarnasyon var ise, tek dileğim erkek olarak gelip en azından hmmm demek bu yüzden böyle davranıyorlarmış demek!