e-ticaret scripti v5 Ücretsiz Script

Hayrunisa

Forum Üyesi
sitedeki eticaret v2 nin son versiyonu olan v5.

kodlar ioncube ile şifreli baştan söyleyeyim sonra niye şifreli script paylaşıyorsun demeyin. şundan paylaşıyorum: sunucunuzda ioncube loader yüklüyse sıkıntısız çalışmakta. (kendim kurdum denedim.)

kurulum:
1. tüm dosyaları FTP'ye yükleyiniz
2. Cpanel,Plesk panel veya kullandığınız özel bir Sunucu yönetim paneli ile veri tabanı oluşturunuz
3. Web sitenize giriş yaparak kurulum sihirbazında gösterilen kısımlara gerekli bilgileri yazıp devam ediniz.

3. adımda lisans anahtarı isteyecek. o anahtarı kurmak istediğiniz domaini bana pm ile gönderirseniz ben size lisans anahtarı oluşturup gönderirim. temiz temiz kurabilirsiniz. çok fazla talep olursa sunucuya otomatik lisans anahtarı oluşturma sayfası da yükleyebilirim. böylelikle bana ihtiyaç kalmaz.

[/URL]

not: elimde letgo'nun clone versiyonu joysale v3.2 web + ios + android versiyonu da bulunmakta ama boyutu yüksek olduğu için henüz yükleyemedim. isteyen olursa onu da gönderebilirim

Benzer konular

SiyahLi

Harbi Üye
Forum Üyesi
Takım
Beşiktaş
Paylaşım için teşekkürler

İBRAHİN50

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
sitedeki eticaret v2 nin son versiyonu olan v5.

kodlar ioncube ile şifreli baştan söyleyeyim sonra niye şifreli script paylaşıyorsun demeyin. şundan paylaşıyorum: sunucunuzda ioncube loader yüklüyse sıkıntısız çalışmakta. (kendim kurdum denedim.)

kurulum:
1. tüm dosyaları FTP'ye yükleyiniz
2. Cpanel,Plesk panel veya kullandığınız özel bir Sunucu yönetim paneli ile veri tabanı oluşturunuz
3. Web sitenize giriş yaparak kurulum sihirbazında gösterilen kısımlara gerekli bilgileri yazıp devam ediniz.

3. adımda lisans anahtarı isteyecek. o anahtarı kurmak istediğiniz domaini bana pm ile gönderirseniz ben size lisans anahtarı oluşturup gönderirim. temiz temiz kurabilirsiniz. çok fazla talep olursa sunucuya otomatik lisans anahtarı oluşturma sayfası da yükleyebilirim. böylelikle bana ihtiyaç kalmaz.

[/URL]

not: elimde letgo'nun clone versiyonu joysale v3.2 web + ios + android versiyonu da bulunmakta ama boyutu yüksek olduğu için henüz yükleyemedim. isteyen olursa onu da gönderebilirim
key verebilirmisiniz

Son düzenleme:

dejavus

Forum Üyesi
Takım
Galatasaray
Link kırık. Yeni link ekleyebilir misiniz?

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş