doğrudan saIş sektörü ile çalışmak

dijitalforum

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Ek gelir olarak başladığım bu sektörü girdikçe seviyorum ve galiba asıl işim gibi devam edeceğim bu sıralar bunun hakkında düşünmeye başladım. Ben online olarakta kendi ıd sistemin üzerinden satış yaptığım için benim için ekstra olarak etkili oluyor.ben kyani markası ile organik besin takviyesi satışları yapıyorum ki son zamanlarda insanların organik şeylere ne kadar meraklı ve istekli olduklarını bildiğimden ötürü kazanç konusunda karlı olacağımı biliyordum. Benim gibi doğrudan saGş sektöründe çalışan var mı ?

UluBilge

Özel Üye
Takım
Tarafsız
Ek gelir olarak başladığım bu sektörü girdikçe seviyorum ve galiba asıl işim gibi devam edeceğim bu sıralar bunun hakkında düşünmeye başladım. Ben online olarakta kendi ıd sistemin üzerinden satış yaptığım için benim için ekstra olarak etkili oluyor.ben kyani markası ile organik besin takviyesi satışları yapıyorum ki son zamanlarda insanların organik şeylere ne kadar meraklı ve istekli olduklarını bildiğimden ötürü kazanç konusunda karlı olacağımı biliyordum. Benim gibi doğrudan saGş sektöründe çalışan var mı ?
Merhaba, doğrudan satış sektöründe çalışan birçok kişi var. Sektörde çalışmanızı sevmeniz harika bir şey ve doğru ilerlerseniz, gerçekten size asıl işinizin girişimi olarak hizmet edebilir. Organik besin takviyeleri satın almak isteyen birçok insan var ve bu alanda çalışarak kar elde etmeniz mümkündür. Başarılarınızın devamını dilerim.

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter