dj bizimsity

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
amatör bir radyoda kullanmak için dj bizimsity seslendirme efektleri arıyorum mesela dj bizimsityle yayın saati başlıyor gibi birkaç çeşit yaparsanız minnettar olurum

Benzer konular Forum Tarih
G Jingle Talebi 1 520
A Jingle Talebi 2 877

Benzer konular

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Merhabalar [MENTION=421]bizimcity[/MENTION], öncelikle hoşgeldiniz.
Elbette yaparım, lakin öncelikle forumda ki konulara biraz katılım sağlaman gerekiyor.
Açılan konulara mantıklı güzel yorumlar yaptığın takdirde, bende senin için güzel jingle hazırlayabilirim.

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
çok tşkr ederim emekleriniz için bu akşam keşfettim sitenizi tek kelimeyle harika saolasınız varolasınız

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
Üstadım emeklerinize yüreklerinize sağlık heyecanla bekliyorum Dj Bizimsity anons çalılmanızı şimdiden kolaylıklar dilerim:14:

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
üstadım istediğim şey hakkında açıklama yapayım dedim Dj bizimsity le canlı yayın başlıyor Dj bizimsity le canlı yayın devam ediyor Dj bizimsity le istek saati ve dj bizimsity le yayın saati sona erdi gerçi siz tecrübelisiniz ben önfikir vereyim diye yazdım şimdiden tşkr ederim saygılarr:14:

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Yayınlarınız ne tarz ?

Pop, Slow, Arabesk ? Ona göre fon müziği kullanacağım. ?

Yalnız bu istediğiniz şeyler için mesaj sayınızı yükseltmeniz lazım. ( Konulara mantıklı yorumlar yaparak, mesaj adedinizi yükseltip forumda aktiflik göstermelisiniz. )

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
slm üstadım iki radyoda yayındayım birisi türkü ağırlıklı diğeri fantazi arabesk o yüzden ikisi içinde yapabilirseniz çok memnun olurum
mesela dj bizimsityle türkü saati başlıyor devam ediyor bitti
Dj bizimsityle fantazi ve arabesk saati başlıyor devam ediyor bitti gibi
bende değişik jinglelerle de lobiye destek vermek istiyorum paylaşım atabilirmiyim bende

HarbiMekân

Kurucu Admin
Harbi Üye
Merhabalar [MENTION=421]bizimcity[/MENTION] , sizin ilk jingleniz bu :

Eğer beğendiyseniz, konulara katılımlarınıza devam ederseniz diğer jingleları da memnuniyetle hazırlarım.

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
çok tşkr ederim emeğiniz için güzel olmuş saolasınız diğerleri için de bekliyeceğim üstadım çok saolasınız:14:

bizimcity

Forum Üyesi
Takım
Fenerbahçe
üstadım hala bekliyorum yeni dj jinglelerini emeğinize yüreğinize sağlık :hobaa:

aSuk

Forum Üyesi
Takım
HataySpor
Yapa bilen varsa banada yardımcı olursa sevinirim..

İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Bu Site, Bilim ve Sağlık Haber Ajansı Üyesidir.

Yığıntı - 8kez - kaynak mağazam - Uğur Ağdaş - genel forum - webp converter