Dj-Başak Yayında

Radyoloji

Forum Üyesi
Dj-Başak:DJ Başak için aslında ne söze başlanacak yer vardır, ne de sözün bittiği yer vardır. Hani kısaca acıların kadını desek yeridir.

Neden derseniz kısaca şöyle anlatalım DJ Başak için hayata ne zaman atıldın dendiğinde verdiği cevap bilmiyorum. Ben o zaman çok küçüktüm hatırlamıyorum. Diye manidar bir cevap alırsınız. ?

Zaten yaptığı yayınlara bakarsanız, yaşadığı hayatın karmaşasını yayınlarında da görürsünüz.

Bir çok sinema ve dizi film teklifi almasına rağmen, fekat nayır! Zirvechat.org Ailesi benim yuvamdır.Diyerek tüm gelen teklifleri elinin tersi ile itmiş ve zirvechat.org Ailesinde DJ’lik hayatına devam etmektedir.

Yayın akışında daha çok isteklere yer vermekle beraber, isteklerin olmadığı zamanlarda yüreğinin sesini yansıtan eserler ile kendisini dinleyenleri adeta büyülemektedir.

Son derece sessiz ve sakın bir yapıya sahip olan DJ Başak damarına basıldığında yırtıcı bir panterden bile daha vahşi olabilmektedir.

Hatta yırtıcı panter bile Başağın yanında süt emmiş yavru bir kedi gibi durmaktadır. Zira, duygularını ön plana çıkaran Başak o anda kör, sağır ve dilsiz olmaktadır.

Sevgili Başak da Zirvechat.org Ailesine geçerken uğrayanlar sınıfından olmasına rağmen gördüğü yakın ve samimi ilgi, zirvechat.org Ailesinin dürüstlüğünü gördükten sonra Ailemizin bir ferdi olmuştur.

Yayın formatı normal şartlarda Türkçe slow pop şarkıları olmakla beraber gelen isteklere cevap vermekten bir türlü formatını gösterememektedir. ?

Gelen konuklara göstermiş olduğu ve alaka ile kendisini ilk kez gören ya da tanıyanların bile kırk yıllık tanıdık gibi samimi görüşü de yine Başağın sevecen olmasını anlatmaya yeterlidir.

Başağın en belirgin özelliklerinden biri de çevresinde dost diye bilinenlerdir. Çünkü dost dediğin ya benim gibi yaşar ya da boş yere dostluktan söz etmez, edemez der.

Zirvechat.org Ailesini kendi öz ailesinden ayırmayan, aile ferdimdir dedikleri için yemeyen ama yediren, giymeyen ama giydiren, kıymadığı için dövmeyen ama adam tutup dövdüren başak için kısaca Başak iyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin diyoruz

İçerikler : İRCRehberinden alınmaktadır.