dizin sitesi takipçi satın al gündem forum

Bakan Karaismailoğlu Siirt'te: Bu hizmetlerin sağlanmasının gururunu yaşıyoruz

Ahbap

Premium Üye
Forum Üyesi
Katılım
29 Mayıs 2019
Mesajlar
4,389
Tepkime puanı
2
632ca90c86b2446a805a7241.jpg

Bulundukları yerin çok kıymetli olduğunu belirtenKaraismailoğlu, "20 yıldır Ulaştırma Bakanlığı'nın yaptığı prestij işlerden bir tanesinin tam önündeyiz. Botan Çayı Beğendik Köprüsü'nün yanındayız. Arkamızdaki köprü Türkiyenin en yüksek köprüsüdür.165 metre yüksekliğinde 450 metre uzunluğunda 15 metre genişliğinde Bitlisin Hizan ilçesi ile Siirtin Pervari ilçesini bağlayan çok kıymetli bir işi 10 Temmuz 2022de tamamlayıp milletimizin hizmetine açmıştık. Bu köprü ve yollarımız olmadan önce saatler süren yolculuklar kıvrım kıvrım yollarBotan Çayı Beğendik Köprüsü ile sadece bir dakikaya düştü. Vatandaşımız ve milletimiz bu hizmetleri fazlası ile hak ediyordu. Bu hizmetlerin sağlanmasının gururunu yaşıyoruz dedi.

'BU HİZMETLER TERÖR BELASI YÜZÜNDEN GECİKTİ'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Beğendik Beldesindeki incelemelerin ardından Pervari ilçesine geçti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Karaismailoğlu, hizmet etmek için devasa bir ekip ile 7 günün 24 saati çalıştıklarını kaydetti. Karaismailoğlu, "Tabi ki böyle kıymetli işleri buralarda hizmete açtığımızda sizler bu hizmetleri kullandığınızda hizmetleri kullanır iken yaşamış olduğunuz mutluluğu gördüğümüzde artık bizim daha çok çalışma hevesimiz ve motivasyonumuz artıyor. Benim Siirte 5'inci Pervariye ise 3'üncü gelişim. Daha önce gelişimizde Beğendik Köprüsü'nü açmıştık. Gerçekten Türkiyenin en kıymetli açılışlarından bir tanesidir. Bu bölgeye gelip bu yatırım yapıldı. Tabi ki bu yatırım daha önce yapılması gerekiyordu ancak malum nedenleri sizlerde biliyorsunuz. Maalesef bu terör belasına bu bölgemizi ulaştıranlar bu hizmetlerin gecikmesini sağladılar. Sonucunda zaman kaybettik tabi ki ama artık bölgemizde huzur, mutluluk ve güven var herkes işinde gücünde herkesin yüzü gülüyor. Türkiye dünyanın en büyük ülkeleri arasından hızla ilerlemeye devam ediyor. Bütün dünya krizlerle uğraşır iken, sorunlarla tartışır iken bizler temel atıyoruz. Yaptığımız projelerin keyfini yaşıyoruz. Bundan sonra neler yapabiliriz diye de gelip sizlerle istişarede bulunuyoruz. Bugün de Pervari-Siirt yolumuzun temelini attık. İnşallah en kısa zamanda bu yolu bitireceğiz. Yolun bittiğinde inşallah onu keyfini ve mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız diye konuştu.

 
İçerik sağlayıcı "paylaşım" sitelerinden biri olan Harbimekan.Com Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Harbimekan.Com sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için info@harbimekan.com yada iletişim sayfası üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 Gün (72 Saat) içerisinde Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.